Благодійний фонд Скарбниця Надії


Рівнянка Наталія Онищук у п’ятницю, 10 листопада, у день свого народження запропонувала колегам колективно здати кров в обласному центрі служби крові. Підтримати Наталію прийшло шестеро колег. Щороку у свій день народження подібні акції влаштовує від п’яти до шести людей.

Про це Суспільному розповіла волонтерка й голова правління БФ “Скарбниця Надії” Мар’яна Рева.

Наталія Онищук святкує 35-річчя:

“Я вважаю, що наша кров теж має воювати. У мене товариш поїхав вчора зранку на війну і сьогодні він вранці вітає мене з нульової точки й каже: «Ми тут воюємо». Кажу: «Ми йдемо за тебе теж воювати, ми здамо кров для того, щоб ви могли нас захищати, бути живими там і здоровими»”.

Підтримати Наталію прийшло шестеро співробітників. Дехто з колег не зміг долучитися до ініціативи за станом здоров’я, розказала Наталія, проте цього тижня теж здаватимуть кров:

“У нас колеги дуже легкі на підйом, як кажуть. Тобто навіть ніхто довго не вагався. Ідемо — значить ідемо”.

Наталія Онищук працює бухгалтеркою у Домовій службі, у Міжнародний день бухгалтера вона відзначає подвійне свято. Марія Гавлитюк, як і Наталія, доноркою стає вперше:

“У мене руки трусяться! Але всі колективом пішли, треба підтримувати”.

Щорічно відбувається п’ять-шість подібних акцій, коли люди стають донорами на свій день народження, повідомила волонтерка Мар’яна Рева:

“Ці акції дуже важливі, тому що люди привертають таким чином увагу до проблеми донорства, і все коло знайомих цієї людини вже знає про те, що кров постійно треба здавати”.

Наталія Онищук додала, що донорство крові з колегами у день народження хоче зробити щорічною традицією.

Суспільне Новини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*