Благодійний фонд Скарбниця Надії

Щотижня ми відвідуємо відділення окогематології РОДЛ. Але один раз у три місяці в стінах лікарні відбувається справжнє чарівне дійство під назвою День іменинника. І щоразу діти з наснагою очікують цього дня, адже  це – день посмішок, сюрпризів, подарунків, веселощів, радості, обіймів…

Навіть у лікарняних стінах дітям властиво радіти… Заради  однієї такої посмішки хочеться влаштувати таке свято.  А коли це не посмішки, а гучний дитячий сміх протягом години – це справжнє щастя!!!

І цього разу ми, як завжди, веселилися, сміялися, гралися і, навіть, намалювали колективний портрет Любов Іванівни. Дякуючи колективу компанії «Артемон», діти поринули в чарівний світ мильних бульбашок. Ох, як же вони це люблять!!! Дехто з діток зміг, знаходячись в середині бульбашки, надути ще одну!!! Які ж вони винахідливі!!!

Ну, і, звичайно, що за день народження без святкового торту, солодощів та подарунків!!! Подарунками потішилися не лише іменинники, а й усі діточки!!! І тортиком смакували усі) А головне, що свято ще не закінчилось, а діти сором’язливо цікавились, коли наступний день іменинника?! А це найкращий комплімент для нас, знати, що тебе чекають і ти є частинкою дитячого щастя)

А ще це свято супроводжував новий фотограф -початківець! І, як ви бачите, він першокласно справився. Доречі це випускник відділення – Антон Гарбар. Дякуючи такому таланту, усі емоції збережені на все життя.

Щиро дякуємо кондитерській «Солодка хвилинка» та пані Тані за солодощі та фрукти для дітей, та магазину «Мамине дитятко» – за подарунки для наших дівчаток!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*