Благодійний фонд Скарбниця Надії

Всі ми любимо свято, подарунки, хороший настрій та чарівні сюрпризи. Не виключенням є і наші дітки з онкогематології. Кілька днів тому у відділені відбулося свято «День іменника». Свято вже є традиційним і відбувається кожні три місяці. Здавалось би давно мало стати всім рутинною та ні, кожного разу це настільки тепле радісне та яскраве свято, аж дух захоплює!

Диву дивуєшся скільки дивовижних сердець об’єднується в одне щоб подарувати дітям свято. Дуже приємно вразив нас заклад «Мила це я», ми зв’язалися з ними і просили зробити нам знижку для покупки святкового торта. Натомість ми отримали відповідь, що нам не лише дарують безкоштовно торт до свята, а й пропонують на постійній основі дарувати на кожний «День іменника» святковий торт. Надзвичайно приємно коли люди готові до співпраці і готові дарувати частинку добра іншим.

Завдяки Юлії Вархола, Олені Рибачук, Ірині Приходько, Юлії Кутик, Ірині Новосад, пані Марині та пані Оксані, діти отримали святкові подарунки дякуємо за довіру та підтримку! Вдячні Alice_wood.ua за хорошу знижку на її екологічні та натуральні вироби ручної роботи.

Безмежно вдячні нашим лікарняним клоунам «Червоні носи» за організацію та проведення розваг під час свята.

Дякуємо нашим волонтерам Наталії Виногородській за фрукти, пані Олені Звягінцевій за соки, Тетяні Ярмолюк за святковий посуд та вашу постійну підтримку свята. Як радісно було бачити наших дівчат-волонтерів з творчих занять! Дівчатка не лише поступились днем, коли вони приходять у відділення, заради проведення свята, а й радо допомогли в організації свята та його проведенні!

Дякуємо вам наші чарівні Людмила Благовісна, Віта Виштикалюк, Соломія Сович, Оля Бородіна. Ви знаєте, присутність Олічки Бородіної у відділенні надихає та стає яскравим прикладом того що #ракценевирок! Дякуємо тобі, Олюсику, що ти є, що даруєш своє тепло!

Щиро вдячні сім’ї Храпаченків за безкоштовну доставку святкового торту та подарунків у лікарню. Сергій Бовкун, тобі окрема подяка за чудові світлини свята. Люди ви всі неймовірні, величезна подяка всім та кожному з вас окремо причетним до організації неймовірно теплого свята!

Більше фото тут

Автор тексту Ірина Герасимчук

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*