Благодійний фонд Скарбниця Надії

Тепло, весело, нестримно, різнокольорово – це ті відчуття, які не відпускали нас зимового вечора у відділенні онкогематології. А все завдяки нашому чудовому святу – Дню іменинника. Через певні обставини ми не встигли провести цей захід в останні дні осені. Та це не завадило нам зробити осінь 2015 року довшою на кілька днів і зібратись всім разом на святі з нагоди Дня осіннього іменника.

З діток, які зараз проходять лікування у відділенні, є двоє чудових хлопців, що народились саме восени. Це Рома Коломійчук та Станіслав Шах. Мабуть не даремно цих двох хлопців поєднує один місяць народження, адже вони обоє дуже інтелектуальні молоді люди. Ромчик полюбляє проводити час за розгадуванням кросвордів, а Стас захоплюється інтелектуальними іграми.

Святкували, сміялись та розважались ми величезною кампанією. Настрій свята створювали наші друзі з Братства лікарняних клоунів “Червоні Носи”. Обов’язково привітали іменинників, неодмінно пожартували, незвично спробували себе у нових образах завдяки фейс-арту. На деякий час ми всі забули про те, що знаходимось в лікарні. Саме такий позитив допомагає діткам та батькам не забувати, що вони обов’язково повернуться до звичного життя.

Таке чудове свято стало можливе завдяки багатьом людям, які підтримують нас, відгукуються кожного разу та допомагають з теплотою та щирістю. Дякуємо супермаркету «Фуршет» за святковий смачний торт! Дякуємо пану Сергію за соки ТМ «Сандора»! Дякуємо пані Наталії та пану Сергію за подарунки! Друзі, ваша допомога завжди випромінює стільки добра, що кожне таке свято стає особливим! Щиро вдячні вам за ці дитячі оченята сповнені щастям та посмішки!

 

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*