Благодійний фонд Скарбниця Надії

Свято в онкогематології, що зазвичай завершує кожний сезон – день  іменинника, цього разу видалось особливо теплим. Останні тижні відділення було переповнене маленькими пацієнтами і ми чекали досить гучного свята. Та, звичайно на щастя, напередодні Першого вересня дехто зміг поїхати додому. Адже в кожній родині є діти, що йдуть до школи і початок навчального року – це визначна подія для всіх.

Наші постійні організатори розваг та пустощів – лікарняні клоуни, вирішили не позбавляти першовересневого свята тих, хто залишився у відділенні. Після урочистої підготовки з пов’язуванням бантів всім бажаючим включно з мамами та бабусями стало зрозуміло, що школярів серед нас не так вже і багато. Тому свято Першого дзвоника плавно трансформувалось в святкування початку навчального року у старшій групі дитячого садочку. Імпровізація була дуже вдала. І це ще раз впевнило в тому, що часто спонтанні рішення не гірші ретельно продуманих та запланованих.

Святковий настрій був підтриманий даруванням всім діткам, незалежно від віку, подарунків з нагоди дня іменинника. За надані подарунки для найменших дівчаток слова подяки магазину «Мамине дитятко».  Також дякуємо кондитерській «Солодка хвилинка»  за святковий торт з літніми квітами та метеликами! За настрій та розваги ми щиро вдячні нашим друзям з братства лікарняних клоунів «Червоні носи». Ну, і за чудові спогади про свято нам нагадуватимуть неймовірні світлини від фотографа Дежа Брют. Дякуємо всім, хто щоразу долучається до цього неймовірного дійства аби подарувати радість та посмішки діткам!

1

2

3

4

5

6

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*