Благодійний фонд Скарбниця Надії

Коли здається, що не побачиш на черговому святі в онкогематології  нічого особливо цікавого, бо таких свят вже проведено багато – свято виходить напрочуд світлим і радісним.

В кінці листопада ми вітали всіх осінніх іменинників. Неймовірну атмосферу казки створили Ірина Пашко та Тетяна Свиридюк  своїм шоу мильних бульбашок. Бульбашки – величезні та безліч маленьких, з димом та такі,що загораються на долоні, але не печуть шкіру – це просто диво. Дітям дуже сподобалось! Особливо величезна бульбашка, в якій можна сховатись у весь зріст. Шкода, що неможливо через фото передати дзвінкий сміх багатьох дітей та їх мам.

Під час свята ми познайомились з новенькими дітьми, які лише починають свій шлях до одужання і лише звикають до онкогематології. Також ми поспілкувались з тими дітками, які вже трошки звикли до відділення та тими, що вже дуже скоро завершати лікування і планують йти додому з перемогою.

Дуже радісно було бачити багатьох дітей, які раніше боролись з раком в стінах цього відділення, а зараз лягли на планові обстеження або на поточне лікування, не пов`язане з онкологією.

Лише подивіться які зараз Іванко Кошмак та Андрій Антончук! Якщо Андрія ще можна впізнати, то Іванко лікувався зовсім маленьким і так змінився, що ми впізнали лише маму. Обоє хлопців проходять планові обстеження. Надійка Касьяненко лягла у відділення для проходження планової пункції кісткового мозку. Дівчинка як завжди неймовірна модниця та красуня! Наш давній друг Петрик Коваль дуже налякав всіх та переніс невелику операцію на вусі. Аналіз тканин показав що не відбувається нічого страшного, родимка не злоякісна, це була звичайна гемангіома. Знову у відділенні лежать Анічка Коваль. Дівчинка проходить численні обстеження, ситуація з доброякісною пухлиною поки незрозуміла.

Всі дітки з відділення отримали подарунки у вигляді зручних подушок від магазину mattino.com.ua (магазин продав нам подушки з великою знижкою та заплатив за доставку), сувенірчиків від Інни Блищик та ігор і пазлів від багатьох інших благодійників. Окремо організатори свята вітали з Днем народження нашого наймолодшого волонтера Анастасію Гаврилюк. Дівчині нещодавно виповнилось 13 років і вона вже самостійно може провести творче заняття в онкогематології . Навіть під час свята Настуня обдумувала що можна виготовити з матеріалу, який нещодавно передали волонтерам різні люди.

Звершилось свято традиційно запалюванням свічок на торті від кондитерської «Морквяна Мар`яна» та загадуванням найзаповітнішого бажання – швидкого одужання і повернення додому.

Щиро дякуємо всім за допомогу в організації свята – Ірині Пашко та Тетяні Свиридюк за шоу, Тарасу Боборецькому та Максиму Краков`яну за фінансову допомогу в оплаті подарунків та фруктів, Лєні Звягінцевій за соки, піцерії «Трію» за смачну піццу, кондитерській «Морквяна Мар`яна» за смачний торт, фотографу Євгенії Петровській за  неймовірні фото, а також волонтерам-організаторам Юлії Дубень, Лесі Кушнір, Юрію Яцюку. Крім того вітаємо з успішним дебютом в якості організатора свята нового працівника благодійного фонду «Скарбниця Надії» Ірину Герасимчук. Ірина приклала особливо багато зусиль щоб свято відбулось і щоб дітлахам все сподобалось
Дякуємо всім за допомогу!

Більше фотографій зі свята ТУТ

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*