Благодійний фонд Скарбниця Надії

Найщедріший та найбільш очікуваний всіма день у році – день Святого Миколая! Це свято дива та добра так гарно приходить до нас в зимовий час, розкриваючи серця та мішечок з подарунками. Ми всі хочемо поділитися добром. Незліченна кількість дзвінків та повідомлень приходили нам в особисті повідомлення, на сторінку фонду, люди відшукували нас через знайомих з однією метою – допомогти зробити добру справу та принести трішки радості тому, хто опинився в цей час в лікарні чи в скрутних умовах.

Ввечері 18 грудня до діток в онкогематологію завітали ангелики від Святого Миколая та принесли подарунки. Навіть важка травма ноги не завадила ангелику Тьомі цього дня приїхати в лікарню. Він на милицях прийшов до най слухняніших діток і передав їм подаруночки. Щоправда мусимо вам зізнатися – діти сказали що ангелик Пончик не схожий на ангелика, а це скоріше великий мух. Доведеться до наступного року більш ретельно попрацювати над костюмам ангелочків.

Всі разом ми змогли зібрати кошти, побутові прилади, подарунки, обладнання та необхідні речі. Дякуємо кожному, хто дарував, пакував, сортував та вручав подарунки дітям в онкогематології та загалом в лікарні! Дякуємо: – колективу фірми «Пульсар і Ко» за сухофрукти та постіль; – Іра Возняк за сухофрукти та допомогу у пакуванні подарунків; – Леся Сніжко за сухофрукти домашні на інтернат та Таня Бенза за доставку сухофруктів – Інна Судак за гіпсові фігурки для творчих занять, мікрохвильовка, чайник для відділення неврології – Синяк Ольга Фармація за постіль та плед для онкогематології; – Леся Кушнір за термокружки для дітей з онкогемотолгії – Олена Рибачок за подаровані павер банки для дітей з онкогематології – Одейчук Аня за сухофрукти _ Віта Виштикалюк за пакування подарунків; _ Ясмін Шттаб та її друзів за іграшки для дітей з відділення неврології; _ Наталія Богацька за подушки для відділення планової хірургії _ анонімний помічник за ковдри для відділення онкогематології – Тетяна Якубець за доставку подарунків в лікарню – ангеликам Артему Алєесєєву та Юрію Яцюку Особлива подяка людям, які зажди залишаються за кулісами таких свят. Це фотограф Анна Котеля та координатор по складанню списків, збору, сортуванню, пакуванню подарунків, відповіданню на всі дзвінки та повідомлення, координуванню роботи волонтерів Ірині Герасимчук.

Детальний фотозвіт

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*