Благодійний фонд Скарбниця Надії

Поміж сонячних та теплих останніх днів весни не забарилось трапитись свято у відділенні онкогематології. День весняного іменинника видався такий самий радісний та яскравий, як і промені сонечка, що заглядає у палати до дітей.

Кожен день у відділенні схожий на попередній. Діти не можуть залишити ці стіни. Тому такі невеличкі свята дають змогу перенести веселощі у відділення онкогематології та не оминути жодної палати. А ще кожного разу все більше людей долучаються до створення свята для цих дітей. Цього разу найбільше хотілось порадувати Діму Среберка. Діми виповнилось 11 років. І цей день народження хлопець святкував у відділенні. Діма приїхав на останній блок хімії. Та на жаль напередодні цього він зламав ногу. І щоб підтримати Діму ми всі разом завітали до нього до палати та привітали з днем народження.

Цей день іменинника став таким яскравим завдяки допомозі багатьох небайдужих людей. Щиро дякуємо за допомогу пані Наталії, пані Тетяні та магазину «Мамине дитятко» за подарунки діткам. За святковий торт дякуємо кафе «Солодка хвилинка». Пану Віталію – за солодощі та дрібнички, з яких ми зробили приємні та солодкі подаруночки. І окрема вдячність братерству «Червоні носи» за незабутній настрій нашого свята.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*