Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знаєте чому зима затрималась і так довго не йшла?
Тому що ми, в зв’язку з карантином, не відсвяткували день зимового іменинника) Але тепер бути весні!!! Бо свято відбулося пречудове!
Наші клоунески потішили мам весняними квітами, а танцювальний дует з клубу Алєкса sport dance (керівник – Алєксєєва Віталія) запальними танцями розтопив зимовий настрій у всіх присутніх!

І звісно наші дітки теж вміють танцювати і продемонстрували це професіоналам. Миті щасливих посмішок незамінні: сюрпризи, танці, конкурси зробили свою справу. Радість та щастя віяли у повітрі відділення…

А бачили б ви ці захоплені оченята, коли до відділення завітав улюбленець малюків Фіксик Фаєр та справжній фокусник від компанії Артемон! Фокуси зачарували і великих, і малих!!! А як інакше? Ось ви коли не будь бачили, щоб у склянці з водою від подиху дитини з’явилася золота рибка?! А ми бачили справжнє диво! І можливо та рибка не казкова і не здійснює бажань, але ми віримо що усі бажання та мрії наших діток здійсняться. Ну, а ми теж трішки пофокуснічали бо мали подарунки не лише для іменинників, а усіх присутніх діток.

Щиро дякуємо кондитерській «Солодка хвилинка» за святковий торт! Безмежно дякуємо діткам з клубу Алєкса sport dance та компанії Артемон за святковий настрій!

Дякуємо за фото Євгенія Петровська.

Більше фото тут за посиланням

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*