Благодійний фонд Скарбниця Надії

“Лікарняні стіни, хвора дитина, в дома залишились сім’я, де брати гроші, як допомогти дитині, як полегшити її біль, чому це все зі мною, куди іти та що казати на якій я взагалі планеті, знову капання, знову процедури” – і це всього лише крихта думок що пролітають в голові у мами, котра втрапила до лікарні з хворою дитиною.

Тому як мамам, так і діткам дуже важлива психологічна підтримка. Саме через ціла команда волонтерів та благодійників знаходять свій час та ресурси щоб хоч якось, хоч на мить відволікти та розрадити. Небайдужі люди проводять творчі заняття, дні краси, дні іменинника. А після проведення різних процедур дітей чекає нагорода подарунок за мужність – невелика іграшка або інша дрібничка в «коробці хоробрості».

Сьогодні ми хочемо подякувати людям, котрі долучились до допомоги у січні та лютому
Дякуємо Лариса Міхай та Анна Костельнюк за іграшки для «коробки хоробрості», Olya Nerodina та Люда Семенюк за гіпсові фігурки для творчих занять, Anna Kotelya та її донечці Лізі за подаровані обручі та пов’язки для дівчаток на день краси у відділенні. Наші красуні були у захваті з радістю приміряли та доповнювали свій образ для фотосесії.

Дякуємо учням 18 школи та Наталія Шевчук за подаровані пазли та книги. Дякуємо дітям, батькам та вихователям дитячого садочка «Усмішка» м. Здолбунів (група «Білочка») за скло для малювання на творчих заняттях. До речі малювати по склу це одне із улюблених занять наших дітлахів.

Вдячні кожному з вас хто долучився та подарував яскраві емоції та хвилини радості цим діткам!

У якості нагороди надаємо вам фото звіт з усміхненими дітлахами та їх мамами.
Якщо ви бажаєте передати іграшки, пазли, матеріали для творчих занять – пишіть або дзвоніть до Ira Borovska 063 800 07 26.

Перерахувати кошти для допомоги дітям можна за реквізитами
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва

Автор тексту Ірина Герасимчук (Ira Borovska). Фото Фотограф Сергій Бовкун та Lyudmyla Blagovysna.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*