Благодійний фонд Скарбниця Надії

Три незабутніх дня цього літа запам’ятаються надовго своїми яскравими враженнями нашому рівненському десанту, який відправився до Одеси на фестиваль «Дари Добро!». Цей чудовий захід народився та відбувається вже третій рік поспіль завдяки БФ «Пчелка». Нагадаю, що минулого року на концерті, що проходив в рамках фестивалю, виступала наша рівненська дівчина та випускниця і переможниця Саша Ткач. Цьогоріч Саша знову стала учасницею концерту та співала разом з відомою акапельною групою «Duke Time». Крім Саші на фестиваль було запрошено ще трьох наших випускників. Всі разом ми створили «групу підтримки» нашій красуні на концерті та весело провели три дні фестивалю.

Неможливо описати той феєрверк вражень та емоцій, які супроводжували нас щодня! Можу одне сказати: свято було зроблено з любов’ю! Безліч майстер-класів для дітей, розваги, веселощі, піклування вожатих-волонтерів – зробили  це дійство надзвичайним. Тож можна безкінечно розповідати про насичену програму фестивалю. Але пропоную переглянути фото та відео звіти на сайті daridobro.com.ua та відчути настрій заходу. Найголовніше, що діти які пройшли важкий шлях та отримали перемогу у боротьбі зі страшною хворобою, залишаються звичайними дівчатками та хлопчиками, які радіють життю, весело сміються, жартують, товаришують. І таких дітей чимало. А значить варто боротись та варто дарувати добро, піклування та допомогу!

Щиро дякуємо БФ «Пчелка» за такий фестиваль! Дякуємо всім, завдяки кому відбулась така чудова подія! Дякуємо Ярославу та Вадиму за фінансову допомогу в оплаті проїзду нашої «групи підтримки»! Ці сотні і сотні дитячих посмішок – найкраща подяка за вашу роботу та допомогу!  

PS: А на довгу і приємну згадку ми привезли картину з бджілками! Дякуємо автору – 7-річній Аліні Носковій (дитяча студія Ольги Французової)!

7

4

8

12

23

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

18

21

11

24

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*