Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ще ніколи не було у нас такого веселого, цікавого, радісного, незвичного та, до щему в серці, рідного, із сльозами на очах, свята «Дня іменника».
Трішки із запізненням, у зв’язку з погодними умовами, у нас відбувся весняний день іменника в ононкогематології.
На жаль, через карантин свято відбулось не у відділенні, а під лікарняними стінами. Такі радісні обличчя вже так давно знайомих мам та діток, котрі встигли стати рідними! Не менш сяючі очі тих, хто менш знайомий з нами – це теж чуттєво і важливо.
На свято до дітей завітала собачка Грейсі, яка показувала фокуси та танець. Також приїхав коник Мартин. Діти були просто в захваті від таких відвідувачів! Сподіваємось, що емоції від перегляду програми та годування коня залишаться з дітьми надовго та допоможуть долати хвороби.
Безмежно дякуємо всім, хто допомагав у організації свята.
Дякуємо за допомогу у розважальній програмі:
– Олександр Гребенюк та Семен Монах з Козацький табір “Гайдамаки”, що приїхали до нас в образі козаків з коником та допомогли весело розважити діток. Діти не лише могли подивитись на коника під вікном своєї палати, а й погодувати красеня Мартина яблуками та морквочкою. Така забавка неабияк тішила малят, а конику смакували ласощі.
– Korniy Demydyuk за проведення свята та музичний супровід,
– Також дякуємо дівчині Даші, котра з самого Луцька привезла нам свою білосніжну красунечку – собачку Грейсі, щоб розважити дітлахів. Допомогли організувати доставку ГО “Валентність”, вони оплатили доїзд Даші та Грейсі з Луцька в Рівне і знову додому. Аня Шеремет знайшла авто і власне Дашу з собачкою Грейсі. А Tetiana Yabkovska організувала всіх разом і познайомила з нами.
Безмежно вдячні за квіти до свята квітковій крамничці Декор Центр, за святкові кульки компанії Кулькоманія Рівне, котрі також вже не вперше долучаються до свят та безкоштовно дарують повітряну радість.
Дякуємо Nata Vynogrodska та Оксана Волинець за подарунки для наших іменників та фрукти для годування коника, який розважав наших малят.
Ми вдячні також за особливий подарунок від письменника Андрій Кокотюха. Автор не лише подарував свої книги, а й залишив відео-привіт малятам.
Ще один відео-сюрприз привітання від відомих та цікавих людей організували для наших малят Людмила Фасішевська та Наталія ЛозовськаAnna Maria Dali дякуємо за монтаж відео привітання.

Дякуємо нашим волонтерам Lyudmyla BlagovysnaЯрослава СидорчукНаталія Шевчук та Оксана Третяк, котрі прийшли всіх підтримати та вітати малят.
Окрема подяка Юрій Яцюк, який терпляче виконував всі завдання. А їх, повірте, було чимало! Тим не менш всі подарунки, смаколики, квіти, кульки і ми були вчасно доставлені на свято. Дякуємо тобі, наш червононосий Пончику.
Подяка волонтеру Фотограф Сергій Бовкун. Він не лише фотографує наші свята коли має таку можливість, а й забезпечив безкоштовний друк фото з попередніх свят, котрі ми роздавали малятам під час свята. Ви б бачили ці щасливі оченята котрі розглядають свої неймовірні світлини! Незабаром чекайте фото святкування.

Ми неймовірно щасливі та піднесені повертались зі свята. Маленькі і великі долоньки та погляди проводжали нас і просили ще зустрічей. Ми щиро сподіваємось, що вже зовсім швидко закінчиться карантин і ми зможемо знову відвідувати таку вже рідну нашу онкогематологію. Можливо вам дивно читати як то так можна радіти відвідинам такого місця? Але ми всі, ті хто побував там хоч раз, щоб підтримати тих, хто змушений лежати в тому відділенні ми більше не можемо жити БЕЗ!

Автор тексту Ira Borovska

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*