Благодійний фонд Скарбниця Надії

Чи багато потрібно для того аби день став надзвичайним? Ми перевірили – ні. І ось наш рецепт: бажання хлопців на байках зробити щось цікаве, безкоштовні квитки для дітей від кіноцентру та допомога дружнього кафе. І найважливіша складова – діти. Діти не прості! Діти, які на все своє життя стали переможцями, адже вони перемогли онкозахворювання.

Для дітей-випускників, наших колишніх підопічних, було влаштовано розважальну програму на цілий день. Початок – перегляд мультфільму в кіноцентрі «ЕРА». Заряд позитиву та гарного настрою на цілий день!  Екватор дня – нас пригощали в кафе «Базікало» на вулиці Кавказькій. Смачно, тепло та з неймовірною турботою – ось наші враження від часу, проведеного в кафе. І у нас є сили для наступного та фінального заходу – зустрічі з байкерами. Саме завдяки ініціативі хлопців з байк-клуба «ЗАЛІЗНІ КРИЛА» у нас народилась ідея організувати цей надзвичайний день.

Ми безмежно вдячні всім, хто допоміг нам організувати цей надзвичайний день! Дякуємо за турботу та теплоту, позитив та безмежну кількість дитячих посмішок! Дякуємо кіноцентру «ЕРА» та пані Вікторії, персоналу кафе «Базікало» та пані Софії, хлопцям з байк-клуба «ЗАЛІЗНІ КРИЛА»! Також дякуємо керівництву Бізнес центра, вул. Д. Галицького, за можливість провести зустріч з байкерами на території бізнес-центра! Дякуємо за можливість подарувати дітям цей надзвичайний день! Дякуємо за можливість ще раз побачити їх всіх разом, здорових, дорослих та щасливих!

Замість тисячі слів наш фото-звіт!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*