Благодійний фонд Скарбниця Надії

Днями з Всесвітніх «Ігор переможців» повернувся додому наш випускник і красень Антон Гарбар. І не можемо вкотре не поділитись нашою гордістю за нього! Лише кілька днів цього надзвичайного заходу, який організовує  фонд «Подари жизнь», і ось – чудові результати та яскраві враження. Здобутком Антона стали срібна нагорода у змаганнях з бігу та золото у футболі.

Три роки тому у життя 12 річного хлопчика, який марив футболом прийшла страшна хвороба. Історія боротьби схожа на сотні та тисячі історій таких самих хлопчиків. І кожна така боротьба залишає слід на все життя. Антону довелось залишити заняття з футболу…

Але є і інший бік цієї боротьби. Залишити заняття – це не перестати цікавитись футболом. Перехворіти на рак – це не перестати вірити в добро. В свої 15 років Антон вражає мужністю, розважливістю та відповідальністю. Його погляди на життя достойні дорослого чоловіка!

Я вкотре була приємно вражена, читаючи інтерв’ю Антона. І вкотре переконалась, що  ці діти варті найкращого. Радісно усвідомлювати, що знайома особисто з такими надзвичайними дітьми та їх батьками.

Участь Антона в «Іграх переможців» стала можлива завдяки  Олені Павленко – президенту БФ «Пчелка». Щиро дякуємо їй за цю надзвичайну подію, яка трапилась в житті Антона. Дякуємо Ользі Волік та групі допомоги дітям імені Д. Євдокимової  “Дар Янгола” за турботу та допомогу під час поїздки!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*