Благодійний фонд Скарбниця Надії

Вже скоро до чемних діток прийде Святий Миколай!
А в лікарні діти особливо чекають на подарунки. Бо кожен подарунок відволікає від болю та на мить повертає в дитинство.
Вже традіційно у фонді Скарбниця Надії подарунки від Миколая передають ангелики і як правило це Юрій Яцюк та Артем Алексєєв. Уявляєте собі цю картину?
І що ж приносять ангелики? Також традиційно для кожної дитини ми готуємо павер-банк, а для кожної мами чи тата, які лежать з дитиною – смачні сухофрукти. Якщо маємо достатньо різних іграшок, то додаємо іграшку відповідно до віку дитини.
Як ви можете долучитись?
– перерахувати кошти на подарунки, треба близько 10 тисяч гривень, карта 4441 1144 5221 9072
Яцюк Юрій Монобанк;
– купити і передати після 1 грудня різні сухофрукти та горішки на офіс фонду, контактна особа Яцюк Юрій 098 45 26 916 або вислати Новою поштою. Адреса доставки – м. Рівне, склад № 6, Юрій Яцюк (093)346 81 15;
– допомогти пакувати подарунки після 15 грудня, контактна особа Рева Мар`яна 098 45 26 916.
Чому ми не пишемо дисти до Святого Миколая? Бо багаторічний досвід говорить нам про те, що це не дуже добра думка. Діти в лікарні змінюються. Ми можемо прийти 1 грудня, взяти листи у дітей. А 18 грудня в лікарні будуть точно інші діти і частина дітей отримає те, про що писала, а частина – просто подарунок, бо 1 грудня її не було в лікарні. Окрім того, діти так щиро вірять в ці листи, що пишуть про найзаповітніші мрії – “подаруй мені хороше МРТ щоб я поїхала додому” або один хлопчик колись написав “хочу щоб нам оформили документи на город” – як виконувати такі побажання?
Тому даруємо те, що точно буде корисним і дитині, і батькам. І так, ми не даруємо мандаринів та цукерок – цього під час хіміотерапії не можна.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*