Благодійний фонд Скарбниця Надії

Два тендітних та веселих янголи завітали до дітей у відділення онкогематології з подаруночками від Святого Миколая. Добрий святий не забуває жодну дитину, тим більше в лікарнях. Ці дітки змушені бути тут, в лікарняних стінах, та вони не менше за інших чекають цього свята!

Янголи принесли не тільки подарунки, а й пігулки щастя, радості та сміху – фрукти, печиво та солодощі. Позитив та радість дітей, щастя, яке випромінюють ці оченята осяяли кожну палату не менше за новорічні вогні!

Це диво стало можливим завдяки вам, наші друзі та помічники! Вас так багато, що я боюсь когось образити, якщо забуду згадати. Тому просто щиро дякую вам за той надзвичайний настрій, посмішки та дитячий сміх! Ви всі такі різні і водночас такі схожі у своєму бажанні допомогти та підтримати. Серед вас є працівники лікарні, і захисники, що боронять нашу країну, є люди, які самі перемогли страшну хворобу, і ті, хто давно проживають не в Рівному, проте не забувають рідне місто. Ваша підтримка та увага до цих діток просто неоціненна!

????????????????????????????????????

DSC_0063

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_0054

????????????????????????????????????

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*