Благодійний фонд Скарбниця Надії

Цей рік особливий. Наші ангелики-помічники Миколая Тьома Артьом Алексєєв і Пончик Юрій Яцюк не змогли одягнути свої костюми і піти до діток в онкогематологію. Ми просто підготували та передали подаруночки дітям та їх батькам у відділення. На жаль, фото всіх дітей не маємо, але повірте нам що діти отримали багато радості. А мами – дякували за увагу до них і свято.

Кожна дитина з онкоцентру отримала іграшку та павер-банк, а мама чи тато, які лежать з дитиною в лікарні – баночку із смачними сухофруктами.

Цього року у нас було багато подарунків і ми змогли також привітати дітей у відділенні неврології та ендокринології РОДЛ. Дякуємо вам! На жаль, фото з цих відділень не маємо через карантин.

Дякуємо за подарунки та сухофрукти Роман Молчанов та його друзям з університетів (пост про цих друзів буде окремо), Здолбунівська центральна районна бібліотека Здоблунівській районній бібліотеці та Галина Гаврилюк, Vitaliya Prit, пані Тамарі, Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне, Наталії Ярмолюк, ЗДО №14, Тетяна Ременюк.

Дякуємо панові Олександру за подарунки для кожної дитини – комплект постільної білизни та розмільовки, кольоровий папір, олівці.

Окрема подяка неймовірній помічниці Святого Миколая – Галя Кушнір. Ви знаєте цю мужню дівчину з величезним добрим серцем за дівочим прізвищем Рудяк. Так, це наша Галочка, яка проходила лікування в онкогематології. Вже другий рік поспіль дівчина збирає кошти, щоб придбати дітям подарунки і допопогти у лікуванні. Цього року дівчина подарувала кожній дитині картину по номерам, а на відділення придбала дві гойдалки. Окрім того, Галя зібрала неймовірну суму коштів 36943 гривні і 400 доларів для Володі Омельковця, з яким Галинка разом лікувалась в онкогематології! Дякуємо безмежно цій тендітній дівчині! Здоров`я тобі, сонечко!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*