Благодійний фонд Скарбниця Надії

Миколай зі своїми помічниками прийшов до дітлахів в онкогематологію, щоб не тільки подарувати подарунки, а й нагадати – вони всі діти. І малі, і великі – діти!
Добрі люди Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” м. Рівне прийшли в ліканю пізно ввечері – заради посмішок.
Добрі люди подарували багато іграшок, книг, канцтоварів та сухофруктів – заради посмішок.
Добрі люди перерахували кошти, щоб ми купили дітям павер-банки та могли гарно все запакувати – заради посмішок.
Добрі люди прийшли на офіс, все розпакували, склали та загорнули – заради посмішок.
Добрі люди завезли все в лікарню і зловили для вас ці миті щастя – заради посмішок. Ви ж посміхаєтесь зараз, коли бачите ці фото з місця, де здавалось би тільки сльози і морок?
Свято вдалось! Діти, їх мами і один тато багато-багато сміялись! Це сталось завдяки тому, що багато людей об`єднались. Бажаємо кожній дитині швидше повернутись додому і дякуємо кожній людині, які допомогла створити це свято.
Дякуємо пані Тамарі, українцям в Сингапурі та Nadia Bremner, працівникам компанії AnyforSoft та Yuliia St , Светлана Новикова, Людмила Алексєєва, Катя Янчук, пані Ользі, Ekaterina Nuchuporchyk, Наташа Чудак, Наталія Ступницька, Іра Хильчук, Олені з лікарняних клоунів, Татьяна Якубец, Юрій Яцюк, Artem Aleksieiev, Nataliya Tkachuk, ірена Боровець, Євгенія П. та всім-всім-всім, хто приносив іграшки, книги та сухофрукти.
Особлива і величезна подяка Алла Романюк, синочок якої зараз проходить хіміотерапію і яка стала правою рукою Миколая по всім питанням у онкоцентрі.
Більше фото від Євгенії Петровської тут

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*