Це був неймовірний день. В ньому було дуже багато радості, посмішок, обіймів та фотографій. Ми запланували четверту зустріч переможців ще влітку, та реалізувати ідею вдалося тільки зараз. З різних куточків Рівненської області на запрошення фонду_Скарбниця_Надії приїхали діти, які побороли страшний рак. Всього на свято приїхали понад 30 дітей, а також їх молодші братики та сестрички.

З самого ранку ми зустрічали дітей біля нашого офісу в Бізнес-центрі на вулиці Данила Галицького. Вже традиційно адміністрація надає нам свою стоянку, щоб байкери могли покатати дітей. Діти і батьки приходили один за одним і багатьох з них ми впізнавали лише по знайомим мамам. Особливо змінилися найменші, вони підросли після того як вийшли з лікарні, подорослішали. Але і в дорослих дівчатах з довгим волоссям годі було впізнати лисих змучених хіміотерапією та ускладненнями підлітків. Хлопці такі високі і мужні! Говорять незнайомими голосами! В когось після хвороби минуло 7-8 років, а хтось лише місяць тому залишив стіни онковідділення, але всі такі рідні, такі гарні! Всі довго віталися, обіймалися і побігли робити селфі.

Байкери вже чекали на дітей, і ті побігли по черзі кататися. Це такі емоції! В дитячих очах було стільки радості! А як було весело дивитися на мам, які хапалися за серце після того як їх самих покатали на байку! Дякуємо байкерам мотоклубу «Залізні крила» та мотобанди «Рівненські мотоциклісти» за допомогу. Впевненість в тому, що ви допоможете стала першою цеглинкою в плануванні свята. Без вас свято було б дуже важко організувати.

Раптом на нашому святі з`явилась машина патрульної поліції. І не просто з`явилась, приїхала з мигалками, зробила велике коло і зупинилась недалеко від дітей. Багато дітей і батьків подумали, що свято вже завершилось, але коли з автомобіля вийшли з широченними посмішками дві чарівні дівчини всі зрозуміли, що з поліцією ми дружимо. Знову почались вітання і селфі. Діти окупували поліцейську машину, попросили посидіти за кермом. Я шкодую, що не порахувала скільки дітей одночасно може сидіти в одному автомобілі. Спілкувалися з дівчатами і менші діти, і старші. Всім було цікаво. Дякуємо патрульній поліції за допомогу. Дякуємо за те, що ви завжди поруч з нашими підопічними дітьми – і здаєте для них кров, і приходите до них в лікарню, а зараз ще й допомагаєте організовувати для них свято.

Вдосталь покатавшись на байках та поспілкувавшись з патрульними, діти поїхали в зоопарк. Там нас вже чекала інструктор Катерина з коником Зорькою. Діти по черзі знайомились з твариною і каталися на ній. Знову купа вражень,знову щасливі посмішки. Особливо зворушливо було коли після кола катання вже треба було ставати на землю, а діти притулялися до могутньої шиї Зорьки і слухали як вона дихає. Поки одні діти каталися, інші гуляли по величезній території зоопарку, каталися на машинках та різних качелях, фотографували тварин та пригощалися подарунками від наших помічників – йогуртом від ТМ “Щедрик”, соками від ТМ “Сандора” та булочками від кондитерської “Солодка хвилинка”. На прощання ми пригостили Зорьку та її неймовірно гарного блакитноокого сина – коня Ідальго яблуками та морквою. Діти були просто в захваті від того, як коні обережно забирали з маленьких долоньок шматочки їжі та смачно ними хрумкали. Дякуємо Рівненському зоопарку, а особливо Катерині, за можливість розважити дітей і показати їм різних тварин так близько.
Після такого сповненого емоціями дня, у всіх було бажання лише спокійно сісти і пообідати. Наскільки важливо для нас було просто знати, що ми приїдемо, а там нас будуть чекати – важко переоцінити. Дякуємо власникам та колективу сімейного кафе «Базікало»!

Прощання теж було теплим і веселим. Діти отримали грамоти від друкарської фірми «Кобзар» та гелієві кульки від агенції реклами «KIWI». Одна з мам також приготувала прикраси для волосся для всіх дівчаток. Подарунок особливо символічний, адже всі наші красуні так мріяли під час лікування, що колись знову зможуть прикрашати своє волосся!

Дякуємо всім, хто допоміг зробити сьогоднішній день неймовірним! Завдяки вам все вдалося. Дякуємо Олені Рибачук та Ірині Приходько за фінансову допомогу, подружжю Оксані та Тарасу, які не назвали свого прізвища, – за перевезення дітей, Інні Мудрій, Віці Черновій та Каті Тамбовцевій за смаколики для конів, клоунам Юрчику та Модіку за веселі жарти, Руслані за аква-грим для дітей. Також дякуємо за допомогу волонтерам та фотографу Сергію Бовкуну за фото, які назавжди збережуть цю зустріч. 
Дякуємо також лікарям та медсестрам, благодійникам та донорам, які допомагали вирвати цих дітей з страшних обіймів смертельної хвороби. Без вашої щоденної праці та допомоги сьогоднішнього дня не було б.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*