Благодійний фонд Скарбниця Надії

Моє знайомство з відділенням онкогематології розпочалось з арт-терапії. Тривалий час проведення творчих занять було моїм основним напрямком роботи в благодійному фонді. Чимало волонтерів приходило на творчі, дехто затримувався, інші – йшли. Але чимало волонтерів доклали свої сили, ідеї, душу в цей неймовірний проект!
Творчі заняття – це те, що створює надзвичайно благоприємний фон та основу для тривалого лікування. За ці години, проведені в колі волонтерів, дітей та батьків, ми всі разом навчаємось не тільки робити власноруч справжні шедеври. Перш за все, дітлахи мають змогу відволіктись від уколів, крапельниць та процедур, розважитись, поспілкуватись про все-все на світі. А найголовніше, кожен з них відкриває у собі нові здібності та таланти. І як результат: малята везуть додому безліч власно вироблених дивовижних виробів та подарунків рідним! Ці дитячі вироби сповнені жагою до життя та перемогою над хворобами.
Волонтерів, які проводять арт-заняття, діти чекають з нетерпінням! Мабуть, не було жодного разу, коли зустрічаючи мене у відділенні дітвора не запитала: «А творчі будуть?». Зараз я пишу це для того, аби підібрати слова щоб виразити подяку всім тим людям, що підхопили проведення творчих занять, організували свої заняття! Всі ці люди приносять з собою радість та позитив для пацієнтів онкогематології.
Хай мені пробачать всі ті, хто проводить різноманітні творчі заняття, я не буду перераховувати вас всіх та називати імен! Найголовніше що ви даруєте цим дітям! Дякую вам за це та бажаю свіжих ідей, натхнення та наснаги!
Для всіх, кому цікаві творчі заняття у відділенні онкогематології, ми підготували невеличкий фотоальбом з арт-занять. Для тих, хто мріє та бажає долучитись до волонтерів та подарувати нові ідеї та теми для творчих занять – запрошуємо, приєднуйтесь!
Координатор Юрій Яцюк 096 852 44 84

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*