Благодійний фонд Скарбниця Надії

Шукаємо чарівників для однієї дуже хорошої справи.
Ми плануємо облаштувати та осучаснити відділення неврології РОДЛ. Тут лікуються особливі діти, котрі дуже потребують уваги та спілкування.

Пацієнти неврології – це діти, які мають вроджені вади розвитку та нервової системи, часто мають затримку психічного та розумового розвитку, дітки з аутизмом та ДЦП. Також у відділені лікуються діти, які мають діагнози енцефаліт та інші неврологічні проблеми. Відділення розраховане на 30 дітей і зазвичай всі ліжка зайняті. Станом на сьогодні у відділенні лежать 10 немовлят до року, а також є і старші дітки віком від 2 і до 16 років. Лікарі та медперсонал відділення дуже привітні та контактні, дуже дбайливо ставляться до своїх пацієнтів, завжди готові іти на зустріч та в межах своїх можливостей розвивати відділення.

Волонтери, котрі уже встигли відвідати відділення дуже перейнялись ситуацією, яка склалась та планують розфарбувати сірі будні лікарняних стін. Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, волонтери Rivne Volunteer Community та хлопці з Rivne_redblack розпочали перший етап роботи. Хлопці підготували стіну, де згодом з’являться малюнки та меблево–іграшкові конструкції. Також у відділенні почав роботу проект «Вечірня казка у лікарні» з волонтерами Natalka Lusta та Korniy Demydyuk. Також ми придбали ролети в кілька палат щоб діти не мучились під пекучим сонцем.

Але це лише початок. Ми плануємо облаштувати ігрову кімнату, зробити яскравішим маніпуляційний кабінет, придумати щось з темним гнітючим коридором, додати затишку в палати. Ми хочемо, мріємо, прагнемо зробити позитивні зміни для потреб особливих дітей. Але для цього потрібно мати ресурси, нам потрібна допомога у вигляді волонтерських рук, матеріалів для монтування меблів, іграшки та кошти.

Якщо ви бажаєте допомогти зв’яжіться з нами 0638000726 Герасимчук Ірина (Ira Borovska) або пожертвуйте кошти на проект «Подарунок неврології»

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
Призначення платежу – Добровільна пожертва для на проект «Подарунок неврології»

Потреби:
– для ігрової кімнати ми шукаємо без каркасні крісла – мішки (балабаси), різноманітні іграшки, а особливо ті, що розвивають дрібну моторику рук, столик та гойдалку (ТІЛЬКИ НЕ М`ЯКІ ІГРАШКИ);
– для завершення стіни з малюнком нам потрібні: шпагат для декору, сухий клей для пістолета, дерев’яну або пластикову корзину;
– для читання казок: подушки для сидіння на підлозі, книги, пальчиковий театр, етажерка для складання книг.

Також нам дуже потрібна людина котра могла б порадити як вирішити ситуацію з жахливо темним коридором. Якщо ви знаєте таку людину з контактуйте нас з нею!

Будемо без меж вдячні!!!!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*