Благодійний фонд Скарбниця Надії

“Шлях діяти”, який обрали волонтери-майстрині допоміг і продовжує допомагати онкохворим діткам. Талановиті та дієві! Дякуємо вам за те, що ви є!

Майстринями створено спільноту-аукціон у мережі FaceBook з метою збору коштів для онкохворих дітей, які перебувать на лікуванні у Рівненській обласній онкогематології. Також можуть прийматись ЛОТи на лікування дітей з іншими хворобами після перевірки достовірності інформації. Гарантуємо, що гроші, які ви перераховуєте, обов’язково попадуть до адресата. Вартість пересилки оплачується покупцем. Поширення посту – це також вагомий внесок в розповсюдження інформації про хвору дитину. Стартову ціну та адресата допомоги встановлює майстер. Ставки приймаються лише в коментарях групи.

Після завершення торгів переможець оплачує ЛОТ та викладає скріншот в коментарях групи. Адміністратор зв’язується з переможцем та майстром для узгодження передачі придбаного виробу.

За перший рік аукціон зібрав 26 000 грн. А за 6 місяців 2017 року закрито майже 40 лотів на загальну суму понад 30 тис. грн!!! Але головне інше – через аукціон #Творчістьзарадижиття все більше людей дізнається про дітей та їх батьків, які щодня долають біль, відчай, страх, борячись за життя. Це справжня перемога над собою для кожного з нас – не боятись відчувати. Можна проігнорувати благання про допомогу чи опустити очі, коли зі світлини на тебе дивиться безволоса красуня і, врешті, зневіритись, коли дитина йде назавжди. Але ми обрали шлях – діяти і бодай спробувати зробити те, що залежить від нас.


Кожен майстер , який вловив те особливе відчуття творчого піднесення, коли за його виріб йде “боротьба” і врешті його купують дорого, як правило, пропонує ЛОТи на аукціон знову і знову. Певно, самі янголи-охоронці діток окриляють їх на нові творчі ідеї.

Щиро дякуємо нашим постійним майстрам, покупцям, благодійникам. ВИ ПРЕКРАСНІ і НЕЙМОВІРНІ! Запрошуємо всіх талановитих, сміливих і творчих долучитись до доброї справи. Творити допомагаючи і допомагати через творіння – це круто!

Головна умова для виставлення ЛОТу: виріб має бути зроблений власноруч. Вам достатньо лише написати приватне повідомлення Тетяна Клименко або Natalka Lusta з кортким описом виробу та зробити його якісне фото. Адресата ЛOТу (тобто призначення) як і його стартову ціну, визначаєте ви. Ми відкриті для творчих ідей та співпраці.

Запрошуємо до співпраці усіх майстрів, котрі бажають надати свій виріб на благодійність і нехай Господь віддасть Вам сторицею.

ВСЕ ЗАРАДИ ЖИТТЯ!

https://www.facebook.com/groups/1712446512334109/?fref=nf

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*