![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/02/c7W2sBuYij.png)
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” спокійний за виховання у Колоденський ліцей, якщо в ньому працюють такі класні вчителі!
Сьогодні, 11 лютого вчителі Колоденського ліцею відгукнулися на заклик стати донорами і здали кров для хворих діток!
Дівчата, ви наші сонячні промінчики!!! Ви прийшли і на душі стало спокійніше – де б щось не сталося, відразу підтягуються україночки-освітянки, все впорядковують, все контролюють, спокійно посміхаючись при цьому! Якщо у нас такі освітяни, то ми не пропадемо!
Дякуємо, рідні!
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/02/aMlUq3uW7Y-1024x450.png)
А 04 лютого працівники прокуратури Рівненської області, на чолі з керівником обласної прокуратури Андрієм Рудницьким здали кров на потреби онкохворих діток.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” щиро дякує працівникам прокуратури Рівненщини! Нехай Господь віддячить вам за кожну краплину дорогоцінної життєрятуючої крові!
![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2022/02/D0de5yxjSQ-1024x663.png)
11 лютого 20 працівників різних підрозділів поліції Рівненської області знов стали донорами – здали кров для діток онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” гаряче дякує вам, наші поліцейські! Ви є постійними донорами і ця постійність підтримує і заспокоює.
Дівчата і хлопці, які вибрали таку нелегку професію, незважаючи на те, що вам кожен день доводиться мати справу з негативом, продовжуєте чути голос Господа і робити добро!