Благодійний фонд Скарбниця Надії

Благодійний фонд “Скарбниця Надії” спокійний за виховання у Колоденський ліцей, якщо в ньому працюють такі класні вчителі!
Сьогодні, 11 лютого вчителі Колоденського ліцею відгукнулися на заклик стати донорами і здали кров для хворих діток!
Дівчата, ви наші сонячні промінчики!!! Ви прийшли і на душі стало спокійніше – де б щось не сталося, відразу підтягуються україночки-освітянки, все впорядковують, все контролюють, спокійно посміхаючись при цьому! Якщо у нас такі освітяни, то ми не пропадемо!
Дякуємо, рідні!
А 04 лютого працівники прокуратури Рівненської області, на чолі з керівником обласної прокуратури Андрієм Рудницьким здали кров на потреби онкохворих діток.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” щиро дякує працівникам прокуратури Рівненщини! Нехай Господь віддячить вам за кожну краплину дорогоцінної життєрятуючої крові!
11 лютого 20 працівників різних підрозділів поліції Рівненської області знов стали донорами – здали кров для діток онкогематологічного відділення Рівненської дитячої обласної лікарні.
Благодійний фонд “Скарбниця Надії” гаряче дякує вам, наші поліцейські! Ви є постійними донорами і ця постійність підтримує і заспокоює.
Дівчата і хлопці, які вибрали таку нелегку професію, незважаючи на те, що вам кожен день доводиться мати справу з негативом, продовжуєте чути голос Господа і робити добро!

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*