![](https://skarbnitsya.org/wp-content/uploads/2020/12/134680155_3630459030354242_1928238001501935823_o-1200x661.jpg)
Сьогодні ми планували писати вам про наш 2020 рік, про наші здобутки і невдачі, але плани змінились.
В лікарню потрапила 8-річна Юлічка з Клесова. У дівчинки дуже гарне прізвище Іванко і мієлобластний лейкоз. Вчора Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” замовив хіміотерапію, дитина вже починає лікування. Вночі почалась носова кровотеча, бо організм не виробляє тромбоцитів. Юлі ввели два останні флакони Октаплексу, які були в лікарні. Але стан дитини важкий і вона продовжує кровити.
Треба ще мінімум три флакони. На один гроші маємо, просимо вас зібрати ще на два, це 28 тисяч гривень.
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916