Благодійний фонд Скарбниця Надії

Женічку ми знаємо вже більше року, хлопчик бореться з пухлиною печінки. Весь цей час дуже тиха і скромна мама Катя ні разу не зверталась у фонд за допомогою. Ми лише нещодавно взагалі дізнались що вона сама виховує трьох дітей.

Дивовижний Женічка з Млинівського району. Про нього волонтери з творчих занять пишуть: “Женя завжди відкритий, навіть якщо йому погано він посміхається і на заняттях з натхненням включається в творчий процес. Цей хлопчик дуже мужній. Він завжди поспішає на заняття, навіть якщо йому дуже погано. Але останнім часом на останніх заняттях перед карантином йому було важко навіть посто сидіти”.

Женя пройшов багато блоків хіміотерапії, операцію по видаленню пухлини і ще два післяопераційні блоки. Деякий час все було спокійно.

Зараз ситуація критична. У Жені рецидив пухлини. Якщо хлопчику вдасться за допомогою хімії подолати метастаз в легенях, то київські лікарі зможуть провести йому трансплантацію печінки щоб врятувати життя.

На минулому тижні хлопчикові шість днів поспіль капали хімію Іринотекан. Мама змушена була звернутись в фонд, бо в неї залишилась тисяча гривень і потрібно було купити хімію. Після хімії лікар відпустила Женічку додому зустріти шостий День народження і після невеликої перерви хлопчик знову заступає на хімію.

На завтра потрібно купити хімію Іринотекан 100мг 4 флакони. Ціна питання 5270 гривень.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Дідичука Євгена

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Дідичука Євгена

 

 

Також ми маємо хорошу новину.
Відтепер ви можете допомагати нашим підопічним через QR-код.
Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко.
Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*