Благодійний фонд Скарбниця Надії

Чим довше йде лікування в онкогематології, тим важче батькам повністю забезпечувати всі витрати. А коли родина вже більше року веде важку боротьбу – важко всім.
Ми знаємо дивовижну Катрусю вже досить давно. Вона мужньо долає лімфому. Дівчинка цілий рік майже без поїздок додому проходила три важкі протоколи хіміотерапії, під час яких вона неодмінно брала участь у всіх творчих заняттях, днях іменинника та днях краси. Нещодавно Катю відпустили на два місяці додому трошки перепочити. Але час промайнув якось дуже швидко і дівчинка знову повернулась щоб проти четвертий протокол хімії. Перші дні Катя не хотіла взагалі ні з ким розмовляти, дуже важко їй було повертатись в онкогематологію. А зараз ми знову впізнаємо нашу дивовижну Катрусю!
Вам знайоме таке відчуття, коли людина вам цінна просто тому що вона є? Вона вся така тепла, приємна, біля неї якось дуже добре. І вона, як весняне сонечко зігріває і освітлює вас самою своєю присутністю. Катруся саме така: з однієї сторони, вона – дівчинка-дівчинка! Трішки сором’язлива, трішки кокетлива, з таким глибоким і сумним поглядом. А з іншого боку, Катруся дуже доросла: не скаржиться, не капризує, мудро і змістовно мислить. Коли ти з нею розмовляєш, знаходишся біля неї, таке відчуття ніби поруч дуже рідна, тепла, затишна людина. Біля неї хочеться бути, розмовляти, просто обіймати!
Це дівчинка, яку дуже любить її сім’я, а вона магічним чином генерує цю любов і віддає в сотні разів більшою кількістю! Катруся виросте і буде прекрасною люблячою, ніжною, турботливою мамою! А ще ця диво- дівчинка нас колись здивує своїми досягненнями, бо в неї цілий список мрій але про них не будемо розповідати – поки що це секрет…
Зараз Катя потребує допомоги. Лікування йде важко, в дівчинки впали аналізи. Катрусі прокапали чотири флакони ліків Альбумін, за які ми маємо розрахуватись з аптекою.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Автор тексту Оксана Третяк

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*