Благодійний фонд Скарбниця Надії

Цей малюк на фото – Сашко Іваньоха. Він фактично новонароджений. Адже йому лише трохи більше місяця. І така крихітка вже бореться з лейкозом.

Звістка про те, що до відділення потрапив такий малюк, вразила всіх. Те, що у такої крихітки – рак, свідомість просто відмовляється приймати. Перші дні йшла боротьба за життя Сашка: реанімація, донори. І зараз мама Таня в сльозах і розгубленості. Адже діагноз мієлобластний лейкоз у місячного малюка – це дуже страшно. Спілкуючись з мамою, я розумію, що не можу багато про що розпитати її. Всі думки Тані про малюка, який там, в реанімації, а не на руках люблячої матері. Таня дуже юна. Вона лише на пару років доросліша деяких дітей у відділенні. Адже їй всього 20 років. Мені вдається лише трішки дізнатися про сім’ю. Сашко – це молодша дитина, старшій дівчинці немає ще й двох років. Тато Олександрика без постійної роботи, а значить, немає і стабільних доходів. Простий сільській родині з двома крихітними дітьми на руках лікування раку – це майже як вирок.

Мама хлопчика щогодини бігає в реанімацію. Щоб побути з малюком. Принести йому грудного молочка. Сашко не їсть самостійно, тому Тані доводиться зціджувати молоко, щоб підтримати синочка. Слава Богу, молоко у мами ще не пропало!

Ці дні стали чорними в житті молодих батьків. Тільки-тільки виписалися з пологового будинку, охрестили хлопчика. Здавалося б: живи, радій тому, як підростають дітки… Але все відразу обірвалося. Висип на шкірі Сашка насторожив батьків. А в районній лікарні, після проведеного аналізу крові, їх терміново направили до обласного центру до гематолога. Далі реанімація, і слова лікарів, що дуже рідкісний діагноз у такого малюка, що все дуже серйозно…

Минулого тижня, розуміючи, що стан Сашеньки загрозливий, ми закупили ліки на першу хімію. Уже сьогодні лікарі кажуть, що організм малюка відреагував на хімію. Навіть є шанс, що днями Олександрик буде переведений в наше відділення і буде нарешті з мамою!

Ми просимо вас допомогти Сашкові. Просимо молитися за малюка. Адже попереду ще так багато випробувань і для нього, і для батьків. Але шанс є, і ми не можемо його втратити!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Іваньохи Олександра

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Іваньохи Олександра

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Іваньохи Олександра

Довідка від лікаря Іваньоха

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*