Благодійний фонд Скарбниця Надії

Наш малюк Сашко знаходиться між блоками хімії. Пройшовши попередню хімію відносно легко, малюк все ж потрапив в період ускладнень після блоку. Минулий тиждень ми шукали донорів на тромбоконцентрат. Слава Богу, з цим завданням впоралися майже на «відмінно» і організм Саші досить швидко відгукнувся на донорський тромбоконцентрат. Зараз показники тромбоцитів відновилися. Але вже вчора у малюка з’явилися нові ускладнення – висока температура.

Я розглядаю нові фотографії Саші, зроблені до цього блоку, і дивуюся тому як, ні дивлячись, ні на що, ця маленька людина бореться за своє здоров’я! Адже такий малюк не може розповісти мамі або лікареві що його турбує, що у нього болить. Та й дорослим теж нелегко зрозуміти таку дитинку. Але все ж Саша знаходить спільну мову навіть з медсестричка в відділенні. Мама Таня розповідає, що з поведінки сина можна визначити, хто з медсестер довподоби Саші!

На сьогоднішній день на рахунку фонду кошти для Саші вже закінчилися. Вчора ми взяли в борг для нього медикаменти на 300 гривень. Сьогодні це будуть вже інші призначення. І нам просто необхідно мати невеликий запас коштів для покупки необхідних ліків хлопчикові.

За три місяці лікування Саша вже пройшов три блоки хімії. Попереду ще заплановані два. Це просто диво, як такий малюк день за днем долає важке лікування! Та це диво стало можливим завдяки вашій допомозі і підтримці, вашим молитвам! Будь ласка, не залиште Сашеньку і зараз, допоможіть йому продовжити лікування!

ivanoha-1

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Іваньохи Олександра

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Іваньохи Олександра

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Іваньохи Олександра

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*