Благодійний фонд Скарбниця Надії

У відділення онкогематології багато нових дітей. Це і так дуже важке відділення і потрапити сюди – велика біда. А зараз тим більше, коли до дітей не ходять ні клоуни, ні психолог, ні волонтери на творчі заняття. Тим не менш треба починати важку боротьбу.
В нас нова дівчинка з лейкозом. Соломійці Кришталь ще навіть немає двох рочків.

Мама ось так гарно написала про свою дитинку. “Бачити свою дитину здоровою — мрія усіх батьків. Але в нашу родину зайшов непрошений гість: Гострий лімфобластний лейкоз. Такий діагноз лікарі поставили нашій донечці Соломійці.

Донька народилася 22.05.2018 року. Проживаємо в місті Вараш. Дитинка зростала здоровою і веселою. Вже зявилися улюблені іграшки та забави. Соломія в нас дівчина непосидюча, хоче бути кругом і відразу. Улюблені забави – це веселі ігри з старшою сестричкою, а також доглядати за своїми лялечками та пупсами – кормити їх, поїти та одягати. Тільки почала робити свої перші кроки, але в один день щось пішло не так. Раптово піднялася температура, дитина стала млявою та почувалася хворобливо. Це нас насторожило і ми відразу звернулися до сімейного лікаря. Зробивши всі необхідні аналізи, виявилось що в Соломії погані показники крові. Донечці на той час було 1 рік 11 місяців.

По направленню ми прибули на діагностику і лікування в обласну дитячу лікарню в онкогематологічне відділення. Поступили на лікування 28.04.20 року. Тут зробили всі аналізи і досліди. Діагноз підтвердився. На сьогоднішній день іде підготовка до хіміотерапії.

Попереду в нас непростий шлях до подолання цієї недуги.”

Соломійка вже починає хіміотерапію. Фонду потрібно оплатити пакет обстежень, які дитині зробили перед початком введення хімії. Лише основні аналізи на різні види гепатитів, герпесу, цитомегаловірусу, токсоплазмозу та інші віруси коштують 9800 гривень.

Також нам треба мати на рахунку не менше 20 тисяч гривень на непередбачувані витрати.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

КАРТА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва
(корпоративна карта Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*