Благодійний фонд Скарбниця Надії

Коли якась дитина в реанімації онкогематологічне відділення  ніби завмирає. Всі підсвідомо почитають розмовляти напівголосом, ніби бояться гучними словами відігнати від тої дитини надію. Ім`я тієї дитини висить в повітрі, і ти шкірою відчуваєш що вона, ніби присутня в кожній палаті.
В понеділок я була в гематології, і в кожній палаті говорили про Даниіла. Хлопець був вкрай важкий, на кисневій підтримці.

Вийшовши в коридор, я побачила заплаканого тата, лікаря та медсестер. Виявилось, що Даниілові стає ще гірше, в черевній порожнині набирається рідина, яка тисне на діафрагму і стискає легені. Досвідчені лікарі-хірурги рекомендували терміново робити операцію. Тато казав лише одне «В мене вже надії ноль. Я не вірю що він буде жити». Лікар та медсестри розповідали, що два роки тому в гематології був такий же важкий хлопець, і після операції дитині стало легше. Подумавши кілька годин, поспілкувавшись з мамою Олексія Суліковського, батьки Даниіла зважились віддати сина в руки лікарям. Операція тривала три години, з 20 по 23 годину вечора. Лікарі дуже боялись, що в хлопця не витримає серце. Слава Богу і тиск, і серцебиття під час операції тримались на оптимальному рівні.


Сьогодні в Даниіла вже друга доба після операції. З черевної порожнини виведено дренаж, з якого постійно витікає рідина та згустки крові. Хлопцеві трошки легше дихати, в нього вже працює шлунок. Даниілові майже постійно переливають донорську кров та щодня тромбоконцентрат. Хлопець переважно спить. Тата пускають до сина в реанімацію, він навіть спілкувався з Даниілом. Хлопець розуміє де він і відповідає на короткі запитання. Поки що рано говорити про одужання. Стан Даниїла ще надто важкий, але надія на життя є.


Дякуємо всім, хто підтримує хлопця фінансово, молитовно та своєю донорською кров`ю.

На сьогодні Даниїлові знову терміново потрібна дороговартісні ліки на суму майже 21 500 гривень:
Авелокс 400 мг 250 мл – 4 фл.
Альбумін 20% 100 мл – 3 фл
Вориконазол – 6 фл.
Крім того, фонд має ще борг 8500 грн за ліки, які ми взяли в аптеці в суботу. На сьогодні терміново потрібно 30 тисяч гривень.


Дуже просимо про допомогу!

Особливе прохання:

Даниілові потрібні донори крові та тромбоконцентрату 3+. Якщо маєте таку групу крові – дзвоніть до нашого координатора Ольги Шатілової : 096 552 7158

 

 

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*