Благодійний фонд Скарбниця Надії

Ми знаємо, що підліткам люди допомагають менше ніж малесеньким. Але дорослим теж треба допомога і у них ситуація набагато важча. Підлітки все розуміють і дози ліків для них в рази більші ніж для маленьких дітей.

На сьогодні склалась вкрай важка ситуація в Даниїла Кибукевича. Хлопець знаходиться приблизно на середині лікування раку крові. Даниїл приїхав на черговий блок хіміотерапії ще більше місяця тому, але в хлопця зашкалювали печінкові проби і після кількох тижнів лікування в онкогематології лікар дозволила йому ще трошки відпочити перед наступною хімією. Вдома хлопець мав такий хороший вигляд та настрій, що навіть важко було б сказати що він бореться з раком. Даниїл спілкувався з однолітками, багато гуляв, грався з меншими братами та сестрами.

Нещодавно підліток повернувся в лікарню і йому почали капати блок хіміотерапії з препаратом Цитозар. Ця хімія завжди є важкою для дітей, але на цей раз блок навіть не змогли докапати. В хлопця почав боліти живіт, піднялась температура більше 39, почалась важка блювота та розлад шлунку. Крім того, різко впали аналізи. Тромбоцити, гемоглобін, лейкоцити, білки на критично низькому рівні. Вже кілька днів лікар намагається подолати проблеми, але лише вчора Даниїл зміг поїсти трошки рису і він засвоївся.

Тато хлопця каже що такої важкої ситуації і них ще не було. Стоматит, який мучив Даниїла після попередніх двох блоків хімії – це дрібниці порівняно з сьогоднішнім станом.

Даниїлу призначено курс лікування препаратами Біовен та Альбумін. Три флакони препарату  Біовен та один Альбуміну фонд вчора взяв в борг в аптеці. Сьогодні беремо ще три флакони Біовену. Всього взято в борг препаратів на суму 20800 грн. Ми змушені йти на такий крок, бо ліки треба вже. Батько купити ліки не зможе, він витрачає на поточні як він сказав «дрібниці» 500-600-1000 гривень щодня.

Щиро дякуємо представникам благодійного фонду РОБФ “Хесед Ошер”, які у рамках благодійного проекту “Тиждень добрих справ» провели благодійний аукціон з продажу картин та передали зібрані 2130 гривень для Даниїла.

Нам потрібно терміново зібрати ще 18670 гривень.
Просимо всіх про допомогу. Ситуація дійсно важка.Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ «УкрСиббанк»

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

ПРИВАТБАНК

БФ «Скарбниця Надії»

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ «ПриватБанк»

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*