Благодійний фонд Скарбниця Надії

Знайомтесь. На фото – хлопець з дивовижним ім’ям Даниіл. 15-річний Даниіл Кибукевич з Рокитнівщини у відділенні онкогематології  трохи більше місяця. Проходить лікування лейкозу. Намагаючись познайомити вас із цим хлопцем, просто губишся у думках: з чого ж почати? Після першого спілкування з татом хлопця у мене залишилось відчуття неймовірної важкості. Важкості і майже безвиході від того, що з чого не почни розповідати – лише сум…

Даниіл з багатодітної родини. З тої багатодітної родини, де дітей більше ніж 3 чи 4. У хлопця 8 братів і 1 сестричка! Вік дітей від 18 років до 4 місяців. У Даниіла є сама найближча рідна людина, ближче якої годі й уявити! Брат-близнюк. Родина хлопця проживає в далекому поліському селі, за 70 кілометрів від районного центру, майже біля кордону з Білорусією. Родина живе тільки за рахунок підсобного господарства. Адже роботи, а значить і стабільного заробітку, в селі вже давно немає. А районний центр надто далеко, щоб батькові хлопчика можна там влаштуватись на роботу. Мама Даниїла займається вихованням дітей, а зараз на руках у неї 4-місячна дитина. І тому навіть в лікарні з хлопцем час від часу перебуває бабця. Коли без татових чоловічих рук вдома не впоратись.

У вересні Даниіл мав піти до 10-го класу. Та вже 1 вересня  він був у відділенні. Перед цим хлопець став себе погано почувати, турбував головний біль. Батьки звернули увагу, що син надто блідий і звернулись до лікарів. Вже перші аналізи крові в районній лікарні викликали занепокоєння і хлопця скерували в обласний центр для більш ретельного обстеження. Одразу було встановлено діагноз «гострий лімфобластний лейкоз».

Не зважаючи на вік, Даниілові дуже тяжко у відділенні. Справа в тому, що він погано чує. Це ускладнення від перенесеного в дитинстві кору. Даниіл дуже соромиться того, що недочуває. Тому навіть з однолітками у відділенні йому нелегко знайти спільну мову. І порівняно з іншими дітьми, він більш замкнутий та мовчазний.

Місяць тому хлопець розпочав перший протокол хімії. Загалом він переносить лікування непогано. Але головний біль все ще дошкуляє йому. Багатодітний родині буде вкрай важко витягнути фінансово лікування Даниіла. Частина ліків є у відділенні. Але все ж чимало медикаментів повинні купувати батьки. Тато хлопця перебирає в руках списки ліків і, ніби соромлячись, говорить, що ліки вони купували, але вже зараз можуть придбати лише недорогі. Так, 2 упаковки ліків по 400 гривень за штуку – це вже не по силах для нього. А лікування тільки розпочалось. Станом на сьогодні є перелік ліків, які потрібні хлопцеві вже. І тільки на цей коротенький список потрібно біля 2 тисяч гривень:

Актовегін 200 мг 5 мл амп. – 2 уп.

Елгоніл таб. 50 мг – 1 уп.

Фенібут таб. 250 мг – 2 уп.

Верошпірон таб. 50 мг – 1 уп.

Фізрозчин 200 мл – 12 фл.

Глюкоза 5% 200 мл – 12 фл.

До цієї суми одразу ж додається і сума за обстеження в приватній лабораторії. І вже «на вчора» нам потрібно близько 4 тисяч гривень. 15-16 річні хлопці у відділенні – наша біль та найбільша турбота. Знову зациклюєшся на тому, що Даниілу треба буде більша кількість ліків, ніж 2-3 річній малечі. Так хочеться аби у серцях небайдужих людей знайшла відгук історія Даниіла, і він та його родина відчули вашу підтримку та допомогу! Будь ласка, допоможіть хлопцеві подолати рак!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*