Благодійний фонд Скарбниця Надії

«Я – мама великої, дружної та люблячої родини. У мене 10 чудових діток. І для нас з чоловіком кожна наша дитина є Божим благословенням. Бо маючи різні характери, всіх їх об’єднують добрі та щирі серця. Для мене щастя бути мамою. Але нещодавно в нашу родину прийшла біда. В одного з моїх дорогоцінних діток, у мого люблячого та лагідного синочка Даниіла виявили рак крові. Дізнавшись про такий страшний діагноз, страх паралізував все тіло. Тяжко було говорити. Було тільки одне бажання – плакати і кричати від болю за свою кровиночку.

Лікуючий лікар одразу відверто сказала, що лікування буде тривалим та нелегким. Та крім цього я розумію, що лікування дуже дороговартісне. Для нашої родини його вартість – це захмарні гроші! Перші  два місяці лікування ми ще якось справлялись власними силами. Але попереду ще багато місяців виснажливого лікування. А грошей на це немає. І ми прийняли рішення просити допомоги у людей – звернулись до благодійного фонду. Вся наша родина просить відгукнутись небайдужих та добрих людей та допомогти нам вирвати нашого Даниіла з лап страшної хвороби!»

Лікування Даниіла проходить більш менш за планом. Від крапельниці до крапельниці, від одної хімії до іншої, від одних обстежень до інших. І так день за днем. Попри те, що «хімію» йому видають у відділенні, чимало коштів треба на супутні ліки та на ліки, які призначаються у випадку ускладнень. Даниіл терпляче переносить всі тяготи лікування. Дорослий хлопець розуміє, що хвороба дуже небезпечна, і йому власне теж треба дуже старатись аби одужати. І обов’язково вірити, що буде так.

Добігає до кінця третій місяць лікування хлопця. І наближається до фінішу перший протокол хімії. Пару днів тому Даниіл мав заступити на добову «хімію». На жаль через низькі аналізи хімія відклалась. Зараз хлопцеві щодня потрібно три флакони ліків Гемакс. В цифрах це 1200 гривень щодня. Ми взяли в борг ці ліки. Лише на два дні. Потрібні кошти аби погасити борг та на наступні потреби.

Велика родина Даниіла також молиться за хлопця та вірить, що хвороба відступить, і їх брат та син повернеться до звичайного життя 15-річного хлопця. А зараз дуже потрібні кошти, щоб все це стало реальністю. Будь ласка, відгукніться та допоможіть хлопцеві продовжувати лікування!

 

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

 

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*