Благодійний фонд Скарбниця Надії

На початку лютого Даниіл Кибукевич з Рокитнівського району повернувся до відділення після двотижневої перерви. Планувалось, що хлопець розпочне другий блок хімії в другому протоколі. Основним питанням, яке турбувало батьків, лікуючого лікаря та волонтерів був препарат Онкаспар для Даниіла на цей блок. Ліків немає у відділенні. І, як виявилось, в Україні цих ліків також немає. І раптово ситуація з Онкаспаром стала вирішуватись. Ліки пообіцяли передати з Охматдиту. Поки оформлялась документація щодо перерозподілу медикаментів, хлопець «застряг» з початком блоку. Сталось це через низькі аналізи. Часу, який було витрачено на підняття аналізів, вистачило аби Онкаспар «приїхав» до Рівного. Блок хімії Даніл розпочав, хоч і з затримкою. Та за 10 днів знову виникла вимушена перерва, знову через низькі аналізи.

Тато хлопця: «Випробування в нашому житті і житті нашого сина тривають. Зараз син щоденно під крапельницею – веде боротьбу із лейкозом. І для нас, батьків, дуже важко бачити, як наша любляча дитина страждає. Цього разу метотрексат сильно зашкодив організму Даниіла. Дуже сильно погіршились аналізи. Через стоматит в роті він не може їсти. А щоб вивести його з такого стану, підтримати організм та підготувати до продовження лікування потрібні ліки, коштів на які у нас немає. Перебуваючи у складному фінансовому становищі, нам не залишається нічого іншого, як звертатись по допомогу до небайдужих до чужої біди людей. Коли хворіє твоя дитина – це страшно. І в цьому страху ми перебуваємо постійно, ось вже півроку. Благаємо, не будьте байдужими, допоможіть! Ми будемо вдячні будь якій допомозі.»

Знову Данілу потрібні ліки аби відновити сили організму для продовження лікування. Знову хочу звернути увагу, що дорослому хлопцю ліків потрібно в дозах більших, ніж для 3-4 річної малечі. Зараз ми маємо наступну потребу в ліках для хлопця:

Список:
Діапразол 40 мг 10 фл.
Дицинон апм. 2 мл – 1 уп.
Амінокапронова кислота – 10 фл.
Інфлуган 100 – 10 фл.
Ніфуроксазид таб. – 3 уп.
Глюкоза 5% 400 мл – 20 фл.
Фізрозчин 400 мл – 20 фл.

Для оплати цих медикаментів нам терміново потрібно 3400 грн.
Збори дорослим дітям проходять вкрай повільно, а кошти потрібні якомога швидше.

Просимо допомоги для Даниіла з Рокитнівщини!

Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54
Реквізити для надання допомоги:
КАРТКА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1050 4746
(карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла
ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Кибукевича Даниіла

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*