Благодійний фонд Скарбниця Надії

Доповнення від 01.02.2018. Збір коштів призупинено. Софійка перебуває під опікою фонду Таблеточки на паліативній програмі.

«Самі головні і перші наші слова – слова подяки всім небайдужим людям, які нам допомагали у важку хвилину! Дякуємо вам за ваші великі і чуйні серця, що небайдужі до чужого горя! Хай Бог благословляє вас та дарує вам та вашим дітям здоров’я!

Зараз ми знаходимось у відділенні. 4-й блок хімії з Темодалом вже позаду. І контрольне МРТ теж. Ми сподівались, що результати його нас потішать. На жаль, ні. Хвороба не відступила. І в Інституті раку нам призначили ще два блоки. Тільки вже цього разу з Карбоплатином та Етопозидом.

Ми хочемо вірити, що у нас все буде добре. Але протистояти хворобі далі нам стає все важче і важче. Ліки, обстеження – це все потребує коштів. І у нас немає вибору, як звертатись по допомогу до небайдужих людей.

Попередні блоки Софія на диво непогано переносила. Не сильно «падали» аналізи. А саме головне: Софійка – одна єдина дівчинка у відділенні, в якої не випадає волосся від хімії. І вона так цим тішиться! Відвідувачі, які приходять у відділення, не завжди і здогадуються, що у неї онкологічна хвороба.

Продовжувати лікування потрібно. Ми не можемо запинитись зараз. Хай як важко нам не було. А нам дійсно дуже важко. Фізично, морально, фінансово. Зараз Софійка час від часу почуває себе гірше. Але щоб не гаяти часу, ми вже розпочали хімію. Частину ліків ми змогли придбати самі. Але далі невідомість, адже коштів більше немає. Нам дуже потрібна ваша допомога!»

Від себе додам, що ситуація у дівчинки не проста. Але потрібно зробити все можливе та використати всі шанси. І два блоки хімії  – це шанс.

Софійка – дуже відкрита та весела дівчинка. Вона одна з перших відгукнулась на нашу спонтанну пропозицію щодо фотосесії у віддліенні і дуже органічно себе почувала перед камерою! І як результат – чудові фото, дивлячись на які не можливо уявити, що на них онкохвора дівчинка.

Будь ласка, допоможіть Софійці протистояти хворобі!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мартинчук Софії

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мартинчук Софії

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Мартинчук Софії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*