Благодійний фонд Скарбниця Надії

В його величезних чорних очах можна втопитися.  Коли дивишся на Мирона, то перш за все помічаєш ці очі, а вже потім чорне-чорне волосся, смугляві щічки та пластикові трубки, що йдуть від горла хлопчика до апарату ШВЛ.  Хоча Мирон не може говорити, ти чітко бачиш, що він в свідомості, він дивиться на тебе, він вивчає твоє обличчя, прислухається до голосу, хоч не розуміє слів. Мирон дуже худенький. В п`ять років він важить всього 15 кілограмів і тому його очі на фоні худеньких плечей здаються ще більшими.

Хлопчик потрапив в реанімацію РОДЛ в листопаді 2016 року в комі. Він не міг самостійно дихати і його підключили до апарату ШВЛ. Мирон вийшов з коми, але до цих пір він ще не може дихати без апарату. Діагноз хлопчика «Енцефало-мієло-полірадикулоневрит. Бульбарний синдром. В`ялий тетрапарез». Це рідкісне важке захворювання нервової системи, що призводить до паралічу.

Про що він думає? Про що мріє? Що сниться п`ятирічному хлопчику, що вже декілька місяців прикутий до ліжка в реанімаційній палаті? Напевно він задає собі питання що ж з ним сталося, чому його життя так різко змінилося. Скоріше всього він мріє гратися з іншими хлопчаками та бігати за м`ячем. І напевно йому сниться мама.

Боляче розуміти що ми мало чим можемо допомогти цій дитині. Його діагноз дуже складний для розуміння навіть дорослої людини.  Чи буде Мирончик колись бігати – теж велике питання. На сьогоднішній день хлопчик не може самостійно дихати та ковтати, його годують через зонд, але він рухає ніжками та правою рукою.

А от мама… Це питання найболючіше. Жінка ромської національності  залишила сина самого в лікарняних стінах. За п`ять місяців вона приїжджала всього декілька разів, але Мирончик її не забуває. Він щиро радіє коли мама з ним розмовляє і намагається щось показати ручкою. Хлопчик розуміє лише циганську мову, тому мама єдина людина, з якою він може спілкуватися.

Ми помітили, що лікарі та медсестри дуже хвилюються за маленького Мирона, вони розповідають, що хлопчик їх вже впізнає та реагує на деякі слова. Працівники лікарні самі неодноразово купували хлопчикові ліки, суміші та підгузники.

В зв`язку з тим, що хлопчик в лікарні знаходиться фактично один, до нас звернулися за допомогою адміністрація Рівненської обласної дитячої лікарні та Сарненська районна служба у справах дітей. Миронові постійно потрібні ліки, підгузники, предмети догляду, дитяче харчування.

Мінімальний перелік на 21 березня 2017 року такий:
– суміш Нурілон для дітей після 1 року – 5 упак;
– підгузники розмір 4 або 4+  – 4 упак;
– вологі серветки – 2 упак;
– одноразові пелюшки – 2 упак;
– нестерильні рукавички – 100 пар;
– шприци № 10, № 20 – по 20 ши;
– системи – 20 шт;
– антибіотик Фортум 1 г  – 6 фл;
– фізрозчин – 10 фл;
– вода дистильована – 10 фл;
– триметабол – 1 упак;
– Кар сіл – 1 упак;
– агвантар – 1 упак;
– лактовіт – 1 упак.

Сьогодні  координатор купила декілька підгузників, серветки та 1 флакон Фортуму на завтра. В Мирончика вже закінчується дитяча суміш.

Просимо допомогти хлопчикові. Орієнтовна сума, яку треба зібрати, щоб придбати для хлопчика найнеобхідніше – 3 тисячі гривень. Всі придбані благодійним фондом «Скарбниця Надії» медикаменти та предмети догляду для Мирона будуть передані на баланс лікарні по акту приймання-передачі.


Контактні дані
Мар`яна Рева (координатор) – (098) 45-26-916

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

КАРТКА ПРИВАТБАНК
Картка № 5169 3305 0192 5611
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

Підгузники, предмети догляду, суміш для Мирона ви можете підписати і в будь-який час принести на волонтерський склад , що знаходиться в органному залі (вхід через калітку з двору) або  в будні дні з 11.00 до 18.30 в Обласний будинок профспілок на Майдані Незалежності, каб. 9 (магазин  ФітоБіола).
Також можна вислати посилку Новою поштою (м. Рівне,  склад №6,  тел. 096 85 244 84, Юрій Яцюк).

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*