Благодійний фонд Скарбниця Надії

В онкогематології ще одна дитина, це 12-річний рівнянин Ілля Омельчук. Успішне навчання в школі, заняття танцями, звичне спілкування з молодшим братиком перекреслив лімфобластний лейкоз. Тільки батьки оговталися від першого шоку, як лікарі повідомили їм, що в Іллі виявлено хромосомну поломку і врятувати їхнього сина може тільки трансплантація кісткового мозку.Неймовірний шок для рідних і колосальна сума коштів, яку треба буде їм зібрати. Тим не менш батьки знову взяли себе в руки і прикладають всіх можливих зусиль, щоб знайти кошти.

Тато Іллі написав розповідь про свої відчуття. Прочитайте її і хоч на мить уявіть наскільки потрібна підтримка цій родині.

«Це був мій найстрашніший день народження…
У цей день мені виповнилося 35. І у цей день моєму 12-річному синові підтвердили діагноз “гострий лімфобластний лейкоз”. Я не міг святкувати початок свого життя, бо у цей день моє життя просто закінчилося.
Я дихаю. Ходжу. Розмовляю. Навіть щось роблю. Але я не живу.
Я чекаю.
Чекаю дня, коли хтось розбудить мене від цього страшного сну.
Чекаю, коли Іллюша зможе бігати на вулиці, а не лежати під крапельницями.
Чекаю, коли побачу посмішку своєї дружини.
Чекаю ЧУДА!!!
Такого ж чуда чекає мій СИН. Такий дорослий і такий беззахисний.
Допоможіть нам повірити в чудо…»

Ілля вже розпочав перший протокол хіміотерапії, йому також призначили препарат Іматиніб, який на щастя є в лікарні. Вже почались перші проблеми – нудота, блювота, головний біль, сильний біль в спині. Попри погане самопочуття Ілля намагається бути бадьорим.

На жаль, усіх необхідних ліків у відділенні немає. Батьки вже купували Преднізолон, Доксорубіцин, Галстену, Есенціале, Ондасет, АТФ, Еспа-Ліпон, шприци. Паралельно тато і мама Іллі збирають кошти на ТКМ. Поки що невідомо яка це буде сума, але точно мова йде про десятки, а то і сотні тисяч доларів.

Допоможіть Іллюші подолати хворобу. Самостійно родина не впорається з цією бідою. Тато хлопця працює виконробом на будівництві, а мама – заступником директора в ПП «Домова служба».

Контактні дані
Мар’яна Рева (координатор) – (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельчука Іллі

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Омельчука Іллі

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*