Благодійний фонд Скарбниця Надії

22.06.2016 Саша стала янголом… 

Ця історія мала з’явитись за кілька днів. Та у хвороби немає обліку часу, вона не чекає слушного моменту. І події останніх днів прискорили появу наступних рядків.

Пал_й Саша 3Отже, знайомтесь, це наша нова підопічна 13-річна Саша Палій. У Саші гострий лімфобластний лейкоз. Все розпочалось у вересні, коли після, здавалось, звичайного ГРЗ, у дівчинки знову піднялась температура, її обстежили в районній лікарні та направили на консультацію в Рівне. І діагноз, який пролунав як вибух: лейкоз.  

Спілкуючись з дітьми, хворими на рак, починаєш розуміти, що вони не лікуються, а щодня борються, борються за життя. Так і Олександра вже три місяці поспіль продовжує свою боротьбу за життя. Потрапивши в лікарню у вересні, Саша  пройшла перший блок хімії. Після хімії у дівчинки виявили менінгіт, тому хіміотерапія відступила на другий план. От і виходить, що місяць лікування і два місяці боротьби за життя. Ви запитаєте чому боротьба? Коли хворієш – це погано, коли поставили діагноз і призначили лікування – наче трішки краще, бо з’являється надія на одужання, а коли основний онкологічний діагноз неможливо лікувати, а перш за все треба подолати ускладнення – менінгіт, то з’являється відчуття внутрішньої боротьби.

Разом з Олександрою бореться вся її родина та друзі. Мама не опускаючи рук шукає кошти, організовує благодійні акції через знайомих (і що саме вражаюче, допомагає, щоб ці акції збирали кошти на лікування і для інших діток у відділенні). А ще мама Людмила на даному етапі  курсує між Рівним та Дубно, адже вдома залишилась молодша сестричка Олександри. Мама Людмила виховує двох доньок самотужки, адже у тата дівчинки інша родина. Але Людмила вже звикла розраховувати лише на власні сили. Працюючи секретарем, Людмила підзаробляла у вільний час і для цього «опанувала» фах перукаря та майстра манікюру.

Пал_й Саша 1Друзі родини та однокласники Саші також долучились до допомоги, розміщали оголошення в газетах, встановлювали скриньки. Ось як розповіли однокласники про Олександру: «Саша – душа нашого класу, оптимістка, красуня, одна з кращих учениць. Без неї не обходилося жодне зі свят класу. Вона завжди прагнула підбадьорити у складних ситуаціях, допомогти в разі потреби, її посмішка вселяла надію та радість. Сьогодні допомога знадобилася їй. Тому ми звертаємося до небайдужих людей з проханням допомогти коштами на лікування Саші. Адже навіть найменша сума є важливою для допомоги. Допоможіть, будь ласка, нашій однокласниці!»

Три місяці лікування надто виснажили родину. Допомога знайомих та рідних дозволила протриматись цей час. Та у маленькому районному містечку не можливо зібрати великих коштів на лікування онкологічного діагнозу. Ще й лікування менінгіту «потягнуло» величезні кошти: обстеження, дорого вартісні препарати, зміна антибіотиків.

Саша та її мама дуже схожі. Не дивно, що їх досить часто сприймають за сестричок! Але схожість їх простежується і в надзвичайній теплоті у відносинах, у такій справжній дружбі між мамою та донею. Менша 10 річна донечка та сестричка Саші також незримо присутня у лікарняній палаті, адже стіну прикрашають малюнки маленької художниці. Теплота та оптимізм Саші та її мами заряджають енергією та позитивом, непомітно пролітає час спілкування, хочеться далі і далі спілкуватись з цими дівчатами, яких не зламали горе та страшна недуга.

Олександра вже ніби потроху одужувала після менінгіту, хоча головні болі ще турбували. Та на вихідних стан її погіршився, вона навіть потрапила до реанімації. Сьогодні терміново було призначено МРТ. Для його оплати необхідно понад 2000 гривень. А ще на найближчий тиждень необхідні наступні ліки:

Пеніцилін G 1,0 фл. – 42 фл.

Нимесил саше – 1 уп.

Дексалгін 50 мг амп. – 1 уп.

Зофран 8 мг амп. – 1 уп.

Нам терміново необхідно зібрати 3300 гривень. Ми звертаємось до вас з проханням підтримати цю родину та допомогти Саші!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Палій Олександри

КАРТА ПРИВАТБАНК

5169 3305 0192 5611, картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду

Призначення платежу – добровільна пожертва для Палій Олександри

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р / р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Палій Олександри

Виписка1

Виписка2

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*