Благодійний фонд Скарбниця Надії

Цій дівчинці всього 13 років хоча дивлячись на фото можна сказати що вона дещо старша. Юлічка творча дівчинка котра малює, вишиває та читає книги. Вона оптимізмом дивиться на весь світ та намагається не втратити свою життєрадісність. І мріє знову повернутись до свого звичного життя безтурботної школярки.

В січні 2019 року Юля потрапила в онкогематологію з діагнозом “лімфогрануломатоз”. Взагалі таких діток лікарі вважають щасливчиками в стінах цього відділення, бо цей діагноз порівняно з іншими видами раку доволі добре лікується. Але ситуація з Юлею особлива. Чотири перші блоки хіміотерапії не допомогли. Дівчина їхала додому після блоку відпочити і за тиждень пухлина на шиї виростала знову. В Юлі навіть волосся не випало.

Виявилось, що через особливості організму дівчинці потрібно приймати більш сильну хіміотерапію. Юлі призначили нове дороговартісне лікування, значну частину ліків забезпечує лікарня. Але не всі медичні препарати, котрі потрібні для одужання дівчинки є у відділенні.

Мама Вікторія завжди усміхнена, налаштована на позитив і вірить, що все в них буде добре. Та важко навіть уявити що насправді в неї відбувається в душі. Вікторія сама виховує двох доньок. Нещодавно і у старшої доньки виявили хворобу серця. Жінка має боротися за життя двох свої красунь та самотужки це зробити буде складно. Віримо що об’єднавшись ми зможемо допомогти!

Фонд замовив в борг для Юлі препарат хіміотерапії Гемцитабін вартістю 7700 гривень, нам потрібно терміново розрахуватись з аптекою.

Просимо про репост та допомогу.


Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва для Пасічник Юлії

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Пасічник Юлії

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*