Благодійний фонд Скарбниця Надії

А ми до вас з гарними новинами. Завершила основне лікування наша 11-річна Катруся Шевчук.

Рівно рік тому ця тендітна і ніжна дівчинка з села Шубків Рівненської області розпочала лікування лейкозу. Страх, біль, відчай, а часом і апатію, можна було прочитати в глибоких очах дитини, яка напочатку шляху нагадувала перелякане оленятко. Крапельниці, нудота, грибкова інфекція, головні болі – усе це було виснажливо і дуже непросто, але поруч з Катрусею завжди була МАМА-така ж крихітна і , здавалось, зовсім юна. Вона знала, що не має права опустити руки і зневіритись. Дивовижні ці матусі. Здається, вони готові тримати цілий світ, аби їхня дитина одужала. Невідомо звідки, в них з’являться невимовна сила і міць, але, разом з тим Бог наповнює їх ніжністю і терпінням.

А ще протягом цього року родина відчувала величезну підтримку благодійників, друзів, волонтерів, які розділяли фінансові проблеми та морально підтримували сім’ю. І, хоча, Катя ще півтора року приймати «суху хімію», все ж вона буде вдома, де, як відомо, і стіни лікують. Це, без перебільшення. наближатиме її до остаточної перемоги: дівчинка зможе повернутись до звичного ритму життя та свого найбільшого захоплення- музики.
Сердечно дякуємо всім за підтримку і довіру.🌷 Саме ваші теплі серця надихають, ваші руки не дають впасти, а молитви допомагають утвердити, що  #ракНЕвирок.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*