Благодійний фонд Скарбниця Надії

Два місяці сплинуло як Катруся Шевчук поступила в онкогематологічне відділення із діагнозом гострий лейкоз. Початок лікування дався дівчинці надзвичайно важко. Важке ураження слизової рота, стравоходу та шлунку від хімії майже на два тижні «вибили» лікування Каті з графіку. Весь цей час вона потерпала від опіків слизової, які заважали їсти, жити та мали жахливий вигляд. Через це, і до того тендітна дівчинка із глибокими очима, ще більше схудла. Крім лікування цих опіків, Катя проходила паралельно лікування грибкової інфекції.

Дівчинка мужньо переносила всі ці негаразди. Мама була поруч щохвилини, щосекунди. І потроху справи Катрусі пішли на краще. Навіть у свій день народження, який довелось святкувати в лікарняних стінах, дівчинка посміхалась і раділа сюрпризу. А сюрпризом для неї була композиція з цукерок у вигляді фортепіано. А як інакше?  Адже музика – це найбільше захоплення дівчинки! І вже зараз на фото ніби зовсім інша Катруся, а минув лише місяць! Квіточка, а не дівчинка!

За кілька днів Катя зможе продовжувати хіміотерапію. Попереду ще досить тривале і непросте лікування. І дівчинка готова до цього. Але є можливість полегшити її подальше лікування – це встановити венозний міні-порт. Тим самим дівчинці не будуть щоразу колоти вени на тоненьких ручках, не підшиватимуть кожні пару тижнів підключичний катетер. Щоправда такий комфорт лікування і коштує чимало: 7700 гривень – власне порт та 1800 гривень – 10 голок до нього. Для батьків Катрусі – це додаткове фінансове навантаження. Останнім часом їм довелось оплатити протигрибковий препарат та «хімію» – аспарагіназу, яких не було на то час у відділенні. Тому їм потрібна наша з вами допомога! Кошти, які надійшли для Каті на рахунок фонду було частково витрачено на ліки для підняття рівню еритроцитів. На сьогодні залишок коштів становить 4000 гривень. Порт ми замовили ще у п’ятницю,  і вже сьогодні він «приїхав» в Рівне. На цьому тижні його буде встановлено Катрусі, і за кілька днів вона зможе продовжити лікування. А нам потрібно якомога швидше оплатити покупку. Тому ми знову відкриваємо збір коштів для Каті Шевчук. Будь ласка, допоможіть полегшити дівчинці лікування та одужати!


Контактні дані:
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ «УкрСиббанк»
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шевчук Катерини

КАРТКА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шевчук Катерини

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Шевчук Катерини

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*