Лист: «Навіть не віриться, що вже майже три місяці Владислав знаходиться в лікарні! Позаду страшні спогади про ті дні, коли був встановлений діагноз – лімфома, а далі – реанімація, судоми, двічі – втрата зору, тяжкий стан всього організму навіть після малої дози хіміотерапії. Завдяки Божій милості, професіоналізму лікарів, турботі волонтерів та людській підтримці (як фінансово, так і морально) стан сина почав покращуватись. І знову постало важке питання: як пройти блок високодозованої хімії? Переживання лікарів, консиліуми один за одним «як правильно вчинити», бо час і так був втрачений через високий тиск у Влада, коли були змушені і зменшити дозу, і переривати хімію. І врешті знайдено рішення – продовжувати блок високодозованим. Це рішення – це безмежне хвилювання мами, це хвилювання і лікуючого лікаря та його щоденна турбота та спостереження. І ось вже три блоки хімії позаду. У сина знову чимало проблем зі здоров’ям через важке виснажливе лікування. Знову потрібно чимало коштів на ліки, обстеження. Дякуємо всім, хто допоміг в тяжку хвилину рятувати життя Владислава і просимо допомоги надалі в лікуванні, бо попереду ще багато випробувань! Хай Господь Бог посилає вам міцне здоров’я, многії літа, де вас та ваших дітей не спіткає страшна підступна хвороба. А фінансова сторона підтримки, яку ви, люди добрі, надали нам, хай вернеться вам сторицею!»

Такі слова мами Влада – це лише невелика частина тої вдячності, яку вона може висловити. Адже все те, що коїться в душі у цієї мужньої жінки не можливо передати словами. Самотужки піднімала та виховувала трьох синів, без чоловічої підтримки доводиться і зараз боротись із важкою хворобою найменшого сина.

Вже другий тиждень поспіль Влад відновлюється після третього блоку хімії. Важко, болісно і дуже повільно. Списки ліків аби допомогти організму хлопця стають все більшими і більшими. А, значить, і більшими стають суми до збору. Ми ще не встигли закрити повністю суму у 5400 гривень за минулий тиждень, як з’явились нові призначення:

Ефмерин 1г – 10 фл.

Пеніцилін 1г – 10 фл.

Сандостатін 0,1 мг амп. – 7 уп.

Контривен 10 тис. Од амп. – 2 уп.

Квамател фл. – 2 уп.

Тіотріазолін 2,5% амп. – 1 уп.

Олікліномель №7 1500 мл – 1 уп.

Фізрозчин 200 мл – 48 фл.

Орасепт – 1 фл.

Шприци – 50 шт.

Щоб Влад вчасно отримав ці ліки, ми вже взяли їх в борг в аптеці. І нам терміново треба розрахуватись за медикаменти. А це 13500 гривень! Це велика сума. І ми дуже просимо вас про допомогу для Влада. Він вже пройшов чималий шлях важкого лікування. Та без вашої підтримки цей шлях може обірватись.

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Тишкова Владислава

КАРТКА ПРИВАТБАНК

Картка № 5169 3305 0192 5611

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Тишкова Владислава

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26007054713460

КБ “ПриватБанк”

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Тишкова Владислава

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*