Благодійний фонд Скарбниця Надії

Розповідь про Влада я хочу розпочати листом мами хлопця: «Важко подумати, що хвороба виявиться такою підступною і злою. І я ніколи не замислювалась над тим, що до мого сина, Владислава підкрадеться страшна хвороба – крупноклітинна анапластична лімфома.

Не вкладається у голові той факт, що дитина, яка росла здоровою і не знала, що таке лікарня, займалася спортом, мала багато друзів, буде змушена боротись за своє життя у відділенні онкогематології. Ми спочатку не вірили, що у 16-річного хлопця, який так любить життя, – рак. Дитина пройшла діагностичне обстеження, на численні аналізи було витрачено понад 20 тисяч гривень.

Мені – мамі трьох синів, яких упродовж 10 років виховувала самотужки, залишається сподіватися на те, що знайдуться люди, які підтримають нас і допоможуть моєму синові Владиславу подолати тяжку хворобу. Будемо щиро вдячні усім небайдужим до нашої біди, а Господь нехай пошле всім здоров’я і многії літа!»

Захворів Влад у жовтні. Все розпочалось з того, що завжди активний хлопець став відпрошуватись з пар в училищі. І все через головні болі. Ніби нічого особливого, але це насторожувало маму. А коли син пожалівся на сильні болі в спині, стало зрозуміло, що без допомоги лікарів вже не обійтись. Почались обстеження та консультації, під час яких у Влада піднялась температура. Призначені антибіотики та знеболюючі не допомагали. А під час УЗ-дослідження у лікаря виникла підозра, що у хлопця онкологія. Владислава одразу направили в обласну дитячу лікарню, де вже більш детально його стали обстежувати у відділенні онкогематології.

Вдруге за тиждень Влад потрапив до реанімації. Тиждень тому у нього був судомний напад. Сьогодні через високий тиск – знову перевели до реанімації. Хіміотерапія вже розпочата, адже в лікуванні лімфоми не можна зволікати жодного дня. Та зараз перед лікарями стоїть завдання нормалізувати тиск Влада, щоб продовжувати хімію.

Мама Влада опинилась у дуже скрутному становищі. Вся її підтримка – це два старші брата Влада, найстаршому з яких лише 21 рік. Батьки хлопця розлучені вже 10 років. Ані дідусів, ані бабусь у нього нема. Тому допомогти цій родині майже нікому. Спілкуючись з Людмилою, я розумію, що вона – сильна жінка. Інакшою мати трьох синів бути і не може. Адже ще тоді, 10 років тому, після того як чоловік пішов з родини, не дозволила собі опустити руки і змогла «поставити на ноги» синів. Та навіть сильній жінці поки несила сприйняти онкологічне захворювання у сина.

Ті гроші, які назбирали та передали мамі Влада знайомі та колишні співробітники дуже швидко закінчились. Зараз кошти необхідні на лікування в реанімації, а найближчим часом – на хімію. Сьогодні ми замовили найнеобхідніше для Владислава:
Дексаметазон 4 мг амп. – 1 уп.
Алопуринол 100 мг таб. – 2 уп.
Осетрон 8 мг амп. – 2 уп.
Енап 10 мг таб. – 1 уп.
Сода буфер – 10 фл.
Фізрозчин 400 мл – 24 фл.
Фізрозчин 200 мл – 24 фл.
Глюкоза 5% 400 мл – 12 фл.
Глюкоза 5% 200 мл – 24 фл.
Системи інфузоматні – 5 шт.

Нам вже терміново треба зібрати 2500 гривень, щоб оплатити цей список і мати запас коштів для нових призначень. Тому ми не знаємо, якої суми вистачить на перший час на ліки Владиславу. Але ми знаємо, що йому та його мамі, як ніколи потрібна ваша підтримка, і фінансова, і молитовна. Лише тоді у хлопця буде шанс подолати страшний діагноз. Будь ласка, допоможіть Владу!

Контактні дані
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Тишкова Владислава

КАРТКА ПРИВАТБАНК
Картка № 5169 3305 0192 5611
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Тишкова Владислава

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Тишкова Владислава

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*