Благодійний фонд Скарбниця Надії

Доповнення від 19.12.2017. Збір коштів тимчасово призупинено. Ангеліна перебуває на лікуванні у Національному інституті раку.

Маленька дівчинка Ангелінка з Млинова, якій за кілька днів виповниться лише 3 рочки, майже половину свого життя провела у відділенні онкогематології. Це звучить страшно. Але це правда… Ось вже 17 довгих місяців триває боротьба цієї малечі із страшною хворобою, що ніяк не відступає.

В півторарічному віці дівчинка раптово захворіла. До цього часу все було добре. Багатодітна родина жила як і всі, виховувала двох синів та донечку, і ніщо не затьмарювало їх життя. Несподівано завжди усміхнена та весела дівчинка почала часто плакати. Кожен ранок Ангелінки розпочинався із несамовитого крику від болю. Мама довго водила донечку по лікарях, і врешті-решт пролунали ці неочікувані слова: «у вас пухлина»…

За місяць часу Ангеліна пройшла самі різноманітні обстеження. А в червні 2016 року вона розпочала лікування тератобластоми у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Від початку лікування дало позитивні результати. І це вселило надію на краще.

Жвава і усміхнена дівчинка мужньо витримує блоки хімії. А їх вже було 12! Не зважаючи на страшну хворобу та важке лікування, Ангеліна росте і розвивається. Вона дуже активна та рухлива дівчинка. Вона любить дивитись мультики та гратись різноманітними іграшками. Мабуть, вона одна з найактивніших учасниць всіх творчих занять у відділенні. Та більш за все малеча сумує за своїми братиками, адже лікування розтягнулось на довгих 17 місяців, і хвороба ніяк не відступає.

Після ПЕТ-КТ та МРТ в жовтні Ангеліні призначили ще два блоки з Паклітакселом. Питання про операцію знову відкладено. Необхідно добитись зменшення пухлини. Весь цей час родина самотужки справлялась із фінансовим тягарем лікування. Та за тривалий час батьки дівчинки виснажились. Після кожного блоку хімії все важче підняти аналізи та відновитись, все більше потрібно ліків. І у батьків дівчинки не залишилось вибору: вони звернулись по допомогу до благодійного фонду.

Вже в понеділок Ангелінка заступає на хімію. Паклітаксел на цей блок  батьки придбали самотужки. Але крім нього треба чимало супроводжуючих ліків та відновлюючі після хімії. А ще потрібне регулярне обстеження на онкомаркери в приватній лабораторії.

Список ліків, які вже потрібні дівчинці:

Діапразол 40 мг – 5 фл.

Канефрон 100 мл – 2 фл.

Гептрал 400 мг амп. – 1 уп.

Лазікс амп. – 1 уп.

Бетаргін в саше – 1 уп.

Калію хлорид 7,5% 20 мл – 11 фл.

Глюкоза 5% 200 мл – 24 фл.

Фізрозчин 200 мл – 24 фл.

Тільки на це потрібно близько 3 тисяч гривень. Ми просимо у вас допомоги для маленької дівчинки, яка, попри все продовжує важке лікування невідступної хвороби!

Контактні дані

Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

УКРСИББАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ 37685693

р/р 26009336789200

АТ “УкрСиббанк”

МФО 351005

Призначення платежу – добровільна пожертва для Василевської Ангеліни

КАРТКА ПРИВАТБАНК

№ 5169 3305 1050 4746

(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,

Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)

Призначення платежу – добровільна пожертва для Василевської Ангеліни

ПРИВАТБАНК

БФ “Скарбниця Надії”

ЄДРПОУ37685693

р/р 26007054713460

КБ” ПриватБанк“

МФО 333391

Призначення платежу – добровільна пожертва для Василевської Ангеліни

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*