Благодійний фонд Скарбниця Надії

Діма повернувся в лікарню і йому вже потрібно 6700 гривень на ліки.

Ви пам`ятаєте нашого Діму Єремейчука? Це той хлопець, якого ви всі врятували в квітні. Два тижні Діма був в реанімації з вкрай важкою кровотечею кишківника. Завдяки тому, що дуже багато людей пожертвували кошти, нам вдалось купити кровоспинні ліки на суму більш ніж 150 тисяч гривень. Це був шалений збір коштів, ми купували по два-три флакони ліків, замовляти їх в різних містах, везли і передавали в лікарню, але нам вдалося допомогти лікарям врятувати Діму.

Після тієї страшної ситуації капати далі хімію було нереально. Дімі треба було відпочити, дати організму час на відновлення. Але і рак без лікування не буде чекати. Тому було прийнято рішення, що хлопець спочатку проходить опромінення, а далі продовжить хіміотерапію.

Літо промайнуло дуже швидко. Діма успішно пройшов опромінення і знову проїхав в лікарню на хімію. Ще кілька днів хлопець буде лікувати зуби. Величезна подяка стоматологу, яка зі своєю дитиною пройшла через онкогематологію і зараз безкоштовно лікує діток з нашого відділення!

Коли зуби будуть проліковані, Діма заступає на важку боротьбу. Поки що нам потрібно купити ліки Езонекса на суму 6700 гривень і мати резервний запас коштів хоча б 10 тисяч гривень на ліки та обстеження.

Просимо вас допомогти хлопчикові!

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Єремейчука Дмитра

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Єремейчука Дмитра

Також ви можете допомагати нашим підопічним дітям через QR-код.
Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко. Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*