Благодійний фонд Скарбниця Надії

Дякуємо всім за допомогу. Сьогодні Діма відійшов у вічність.

Друзі, безмежно дякуємо кожному, хто прийшов в п`ятницю до ОДА підтримати нас і звернути увагу всіх на те, що в лікарні немає ліків. Ваша підтримка дуже важлива.

Попередній тиждень пройшов у нас важко. Постійні переписки, дзвінки, запити і відповіді на них, таблички з ліками та цифрами. МОЗ намагається переконати всіх, що залишки ліків десь є, але працівники нашої лікарні не вміють їх забрати з інших медустанов.

Серед цієї купи інформації ми звертали увагу в першу чергу на препарати хіміотерапії, яких немає. На балансі лікарні є багато ліків супроводжуючої терапії і ми не дуже вчитувались в ті великі списки і таблички, не концентрували увагу детально на кожному препараті супроводу.

Дзвінок лікаря в п`ятницю в другій половині дня. Чесно напишу. Я не була готова до такої інформації: “У Діми Єремійчука ковід. Тримається температура, падають лейкоцити. Терміново треба Грастим, чи Граноцид, чи Зарсіо. Будь-що щоб підняти лейкоцити. Це вже сьогодні треба. І можливо з понеділка знадобиться антибіотик Меронем”. Перші секунди після розмови я відчула себе рибою, яку викинули на берег і яка відкриває рот, шукаючи воду, а отримує лише сухе повітря.

У лікарні немає ліків, які піднімають лейцкоцити. Ці ліки називаються колонієстимулюючі фактори. Без них лікування онкології неможливе. Після кожної хіміотерапії у дітей падають показники всіх аналізів і лейкоцити можна покращити тільки за допомогою ліків. Інколи після хімії треба флакон ліків, а інколи і шість буває мало. Середня потреба нашого відділення онкогематології – 50 флаконів колонієстимулюючих на місяць. Ціна одного флакону в залежності від виробника від 600 до 1400 гривень.

Ми взяли для Діми Зарсіо, одразу принесли в лікарню, вже в п’ятницю хлопець отримав перше капання. Діма молодчинка, він бореться. Лікарі змінили Дімі антибіотик, зараз температура вже не така висока, настрій у нашого хлопця покращився.

А ми просимо про допомогу. Треба оплатити шість флаконів Зарсіо. Сума за Зарсіо ніби невелика, 4 тисячі гривень. Але крім циз ліків Дімі точно знадобляться ще й інші медикаменти. Нам треба мати запас коштів хоча б 10 тисяч гривень на ліки та обстеження.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

Для власників карток Приватбанк
КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762
Призначення платежу – добровільна пожертва для Єремейчука Дмитра

Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Єремейчука Дмитра

Також ви можете допомагати нашим підопічним дітям через QR-код.
Відскануйте QR-код, який розміщений в коментарях до цього допису, введіть суму і вкажіть з якої карти списати кошти.
Робити добрі справи- легко. Переконайтесь і ви.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*