Благодійний фонд Скарбниця Надії

Є діти, які з перших днів в онкогематології сприймаються особливо. Хвилюєшся за них по-особливому. Саме такий Діма з села Борове Рокитнівського району. Він з’явився у відділенні дуже тихо і так само тихо почав лікування лімфоми. Таке враження, що йому ніколи нічого не болить, і не нудить, і не буває психологічно дуже важко. Ми знаємо що це не так, і тому кожного разу коли відвідуємо Діму дивуємось його мужності і силі. Він завжди спокійно каже: “Капаюсь. В мене все добре”. А ще хлопець завжди виходять на всі творчі заняття і дивує волонтерів своєю вправністю. І лише тому, що тато час від часу просить купити то препарати хіміотерапії, то підтримуючі ліки для печінки, то для шлунку – ми розуміємо що Дімі все ж буває погано.

Хлопчик лежить в онкогематології вже п`ять місяців. Ось так про нього написала психолог Оксана Третяк.

“Діма. Дмитрик уособлює собою спокій і силу. Він дуже тактовний, скромний і поміркований. Можливо таким він став через те, що йому довелося надто рано подорослішати. В нього і правда поведінка, і мислення вже зовсім не дитячі. Тільки подумати, Діма в таких непростий, стресових умовах, коли міняється життя докорінно: домашній залишок змінюють лікарняні стіни, замість ігор з друзями – маніпуляції і процедури. Навіть твоє тіло вже не твоє, бо стає полем для тих самих маніпуляцій. Такий стан не кожен дорослий переживає більш-менш спокійно і адекватно.

А Діма транслює впевненість. Він терпляче долає день за днем, терпить біль і незручності, бо знає, що все подолає, що знову повернеться додому. Це справжній чоловік, якому вже зараз притаманні всі найкращі чоловічі риси, це – борець, це – переможець.”

Сьогодні тато подзвонив і попросив купити ліки Альбумін.
– Дімі погано? – запитала я. – Впали аналізи?
– Так, аналізи попадали. Треба капатись. – відповів тато.
– Не аналізи, а білки – чую як каже Діма.
Ось так! Пора вже знати працівникам благодійного фонду в яких ситуаціях капають Альбумін.

Просимо допомоги для Дмитра. Нам потрібно оплатити ліки Етопозид, Лесфаль, Езонекса, Альбумін. Загальна вартість цих ліків 5600 гривень.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Єремійчука Дмитра
(корпоративна карта Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва для Єремійчука Дмитра

Автор тексту Мар’яна Рева

One Comment, RSS

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*