Благодійний фонд Скарбниця Надії

Інколи в моїй роботі відбуваються речі, які інакше ніж Божа підтримка назвати не можна.
Вчора подзвонила старша медсестра з паліативного відділення колишнього будинку дитини. Просить підгузники для 15-річної дівчини. З грошима у нас зараз дуже важко, але я пообіцяла купити. Ввечері наша благодійниця Елена Копель перерахувала кошти, яких вистачає на дві великі пачки і на пелюшки. Дякуємо!!!
Сьогодні ми були в паліативі. Зустріли старих знайомих і нових дітей. В інтернеті часто пишуть, що важко хворі діти в інтернатах лежать голі лише у підгузниках і вкриті ковдрами, щоб не витрачати час медпрацівників на переодягання дітей. Тут діти одягнені як вдома, наш давній друг Саша навіть в пусері з капюшоном. Хлопчик підріс, має гарний вигляд, не боїться дивитись на незнайомих людей. Інший хлопчик починає фокусувати погляд, медсестри дуже радіють тому, бо попередні два роки він не міг цього зробити. Дівчинка Софія малює малюнки разом з реабілітологом. Вона не може розмовляти, сидіти, стояти, але може тримати в руках пензлик чи олівець і щиро радіє можливості малювати. Ще одна дівчинка спить, ми її не турбували. Медсестри радісно розповідають директору Володимир Боярчук , що пролежень у нової дитини набагато краще і це велика перемога!
Прошу нашу волонтерку Ekaterina Nuchuporchyk замалювати обличчя хлопчика і вона малює рудого кота. Вона відчула, що такий же рудий кіт зустрів мене на підвіконні біля входу у відділення!
Паліатив – це про життя. Життя, попри хворобу. Життя, до якого можна додавати барви і радість.
Якщо бажаєте допомогти, можна перерахувати кошти на підгузники, їх тут треба багато.
Ще можна передати самі прості розмальовки для дівчинки, для найменших діток, з великими малюнками.
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916
🎗️КБ “Приватбанк”
IBAN UA 54 333391 00000 26007054713460
БФ “Скарбниця Надії” – добровільна пожертва на проект “Центр реабілітації дітей”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
🎗️ КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Центр реабілітації дітей”
🎗️ Для пожертв з-за кордону та по Україні заходьте по цьому посиланню та натискайте кнопку Допомогти
🎗️ Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA543333910000026007054713460 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*