Благодійний фонд Скарбниця Надії

В онкогематологію потрапив ще один  хлопчик з багатодітної родини. Відкритий, добрий, завжди усміхнений Ілля та його мама просять в людей про допомогу. Мама сама написала історію своєї дитини.

«Ілля народився 9 травня 2007р. Ріс таким же, як і всі мої діти, але слабшеньким, від чого став пізніше говорити, відставати від однолітків. Лікарі поставили діагноз: затримка психо-мовного розвитку. В школу пішов у шість років. Вчиться з усіма дітьми на індивідуальних заняттях. У лікарів неодноразово проходили обстеження, тому що в школу потрібна довідка комісії, але якихось серйозних хвороб у хлопця не було, тільки турбував хронічний нежить.

Лікарі звертали увагу на його коричневі плямки на тілі і маленькі випуклості в декількох місцях, які в нього з’явилися невдовзі після народження, але на подальше обстеження не направляли.

Ілля восени 2017 року захворів простудним захворюванням і його лікували в Деражненській районній лікарні, де було звернено увагу ці його випуклості. Після чого дитину було направлено на додаткове обстеження в РОДЛ. І тут після тривалого обстеження у невролога поставили діагноз: нейрофіброматоз І типу. Після чого було проведене МРТ головного мозку і встановлено повний діагноз: нейрофіброматоз І т. Гліома зорових нервів.

Після встановлення діагнозу були направлені до Києва в інститут раку, де отримали підтвердження діагнозу і вказівки на подальше лікування. На даний момент знаходимось на лікуванні.

Іллюша є добрим життєрадісним, невгамовним, товариським хлопчиком. Коли ми вдома, часто допомагає прибирати, слідкує за своїми речами. Дуже любить гратися та спілкуватися з дітьми, у школі з вчителями.»

Щотижня Іллі вводять препарат хіміотерапії Вінкристин, таке лікування буде тривати кілька місяців. Також хлопцеві раз на три тижні капають хімію з препаратом Карбоплатин, зараз хлопець пройшов чотири таких блоки.  Організму Іллі все важче відновлюватись після блоків хіміотерапії, на даний час хлопцеві вводять препарати Гемакс, Діпразол, Гептрал. Частина з цих ліків є у лікарні, інше мама купує сама. Також мама оплачує планові обстеження – МРТ головного мозку та УЗД органів черевної порожнини.

Крім Іллі в родині виховується ще четверо дітей. Батькам дуже важко оплачувати лікування сина, мама звільнилась з роботи прибиральницею щоб мати можливість доглядати за сином в лікарні, а тато хлопчика не має постійної роботи.

Найближчим часом Іллі треба оплатити обстеження та купити препарати:
Вінкристин 2 мл – 4 фл.
Гемакс 2000  – 4 фл.

Мова йде про суму 5500 гривень.

Дуже просимо про допомогу.

Контактні дані:
Мар`яна Рева (координатор) – 098 45 26 916


Реквізити для надання допомоги:

КАРТКА ПРИВАТБАНК  № 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Арендарчука Іллі

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Арендарчука Іллі

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*