Благодійний фонд Скарбниця Надії

Цю розповідь написала працівниця благодійного фонду “Скарбниця Надії” Іра Боровська. Будь ласка, прочитайте. Щоб ближче зрозуміти через що проходять мами дітей в онкоцентрі. І щоб нас теж зрозуміти – що ховається щодня з нашими жартами та посмішками.

“Іноді мені буває складно пояснити своїм знайомим в чому полягає моя робота.
Не знаю чи ця коротенька історія якось пояснить що і до чого, але все ж мені хочеться поділитись.

Один із робочих діалогів:
Мар’яна – «Іринка, я тобі перекинула телефон, передзвони мамі нового хлопчика»
Я – “Ок”
Дзвінок мамі:
Доброго дня. Я Іра з фонду, там Ви спілкувались з нашою Мар’яною, Ви казали Вам потрібна допомога.
Так, ми потребуємо допомоги! – Відповідає мені дуже тихий і затишний голос мами.
Добре! – називаю, що потрібно зібрати для того щоб ми могли надати допомогу. Далі розпитую у них що і як, звідкіля вони, скільки років дитині. Мама відповідає на мої запитання, розпитую що саме з ліків їм потрібно.
Мама – “Нам би хоч Ланвіс придбати, бо за решту я навіть не насмілююсь просити. Чесно кажучи, нам багато чого потрібно і ресурс наш вичерпано бо все, що ми мали залишили в Києві.”
І тут мама починає гірко плакати:
“Мені так соромно, що я змушена просити. Ви навіть не уявляєте наскільки, але я не маю вибору. Мені потрібно рятувати дитину. Якщо ви можете оплатіть нам, будь ласка, ще обстеження, а вже решту ну може ми якось самі вже.”

Розмовляючи з мамою намагаюсь тримати себе в руках, відповідаю їй що заспокойтесь не плачте ми щось придумаємо, допоможемо, стукайтесь і сміло кажіть що потрібно. А сама чітко розумію, що грошей у нас не дуже то й і є, і що для Іллі цілих 15 років і шансів зібрати кошти не так вже і багато, адже радше кошти пожертвують маленькій крихітці ніж майже дорослому юнаку. Нажаль така реальність…

Вже кілька днів від цього діалогу крається моє серце. Але все ж я хочу вірити, що нам допоможуть допомогти!

Ілля Комар з села Велихів що на Володимиречині від травня проходив 5 блоків високодозованої хімії Цитозар в лікарні «Охмадит».

Від листопада хлопчик з мамою повернулись в Рівне, щоб пройти опромінення, вже 12 «сеансів» пройдено. І тут в додаток до основного діагнозу мієлобластного лейкозу в організмі дитини знаходять цитомегаловірусну інфекцію, що потребує додаткової боротьби як фізичної так, і матеріальної.

Просимо всіх долучитись та допомогти адже #РазомМожемоБільше!
Зараз фонд має оплати обстеження вартістю – 2280, 00 грн., а також закрити борг перед аптеко за препарати Зарсіо в сумі 2710,00 грн. та Ланвіс на суму – 11165,00 грн.
Загалом нам вже зараз треба 16155 гривень.”

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916

КАРТА фонду «Скарбниця Надії»
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва для Комара Іллі

Для власників карток Монобанк в розділі «Платіж по IBAN», треба набрати IBAN UA543333910000026007054713460 фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.

Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
БФ “Скарбниця Надії” – добровільна пожертва для Комара Іллі

Ваша email-адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

*